Hummel Open Game v Brně 2014:

Na vzpomínky ohledně tohoto turnaje jsme se zeptali nynější hráčky A-týmu Pavly Pejzlové. ,,Turnaje Hummel Open Game v Brně jsme se účastnily už od mých 12 let,“ a při otázce na nejlepší ročník odpovídá bez dlouhého rozmýšlení: ,,Nejlepší ročník volím rok 2014 - což byla naše první účast. První, na co si vzpomenu, je jméno spoluhráčky Martiny Mrázkové. Byl to první turnaj, kde Marťa hrála za nás - dříve hrála za Lutín a na tomto turnaji za nás hrála jako výpomoc. Na naše přátelství a první seznámení nikdy nezapomenu,“ následně tvořily 4 roky neprostupnou obranu mládežnických celků Olomouce. Na tomto turnaji se olomouckým hráčkám podařilo probojovat až do finále, kde prohrály s Black Angels poměrem 1:3 a umístily se na 2. místě.

Ligová sezóna 2016/2017:

Lucie Cholinská si během této sezóny pochvalovala sílu celku: ,,Tým doplnily mladé hráčky ročníku 2003, které byly velmi šikovné a byly jsme opravdu výborně připravené a sehrané,“ uvádí s myšlenkou, že pokud tým zahraje svůj standard, měl by se dostat na MČR.,, My, starší, jsme už měly zkušenosti a dokázaly tým podržet v těžkých momentech, uklidnit holky a rozhodnout v důležitých okamžicích. Mladé holky zase ukazovaly své dravé mládí a jejich talent, byly hodně běhavé a nebojácné. Všechno si skvěle sedlo, tým byl ten rok opravdu výborně složený.“ Za zlomový bod sezóny označila studentka olomoucké univerzity, výhru před koncem základní části proti FBC Ostrava. Tímto vítězstvím potvrdily účast na MČR.

Na tento ročník ligové soutěže vzpomíná i mládežnická reprezentantka Eva Řeháková:,, Každá sezóna je zvláštní. Ale nejúspěšnější a výjimečná, je sezóna 2016/17 kdy jsme vyhrály 1. ligu dorostenek skupina 7,“ zmiňuje s vědomím, že olomoucké hráčky za sebou nechaly týmy, jako jsou Vítkovice a FBC Ostrava a další. ,,Přes play off s Aligators Brno jsme postoupily na MČR dorostenek, kde jsme skončily v konfrontaci s týmy z celé ČR na 4. místě,“ zmiňuje hráčka, která se musela vyrovnat o tři roky starším hráčkám.

Prague floorball cup 2018:

,,Mým nejoblíbenějším ročníkem byl rok 2018, kdy se nám podařilo zvítězit,“ uvádí Pavla Pejzlová. Na celý turnaj má dobré vzpomínky především ze soudržnosti celého týmu:,, Na tomto turnaji jsme byly opravdu jeden tým a táhly za jeden provaz. Obrovská podpora ve všech stran dodávala týmu obrovskou sílu a odvahu,“ uvádí tažení olomouckého celku. Tým olomouckých dorostenek porazil ve finále FBŠ Bohemians 4:1 a mohl tak nad hlavu zvednout vítězný pohár.

Ostrava cup 2018:

Turnaj, který si Eva Řeháková, vybaví jako první:,, Jeden z turnajů, kde jsme dominovaly už od prvního zápasu, dávaly jsme hodně gólů a finále vyhrály výrazným rozdílem 9:3 nad FBC ČPP Bystroň Group Ostrava,“ vzpomíná

nejproduktivnější hráčka olomouckého ce

lku, jež nasbírala v 6 zápasech 31 kanadských bodů za 17 gólů a 14 asistencí.

Úspěchů týmu na letních turnajích:

Ostrava cup:

 • 2015 1. místo
 • 2016 1. místo
 • 2018 1. místo
 • 2019 2. místo

Hummel Open Game v Brně:

 • 2014 2. místo
 • 2015 3. místo
 • 2016 2. místo
 • 2017 1. místo

Prague floorball cup:

 • 2017 2. místo
 • 2018 1. místo
 • 2020 1. místo