Dorostenci A

První zápas se áčku dorostenců nepovedl. Šternberk se dvěma góly během jedenácté minuty dostal do vedení. Po snížení Alexe Sofronieského pak přišlo v dalším průběhu utkání šest branek v řadě, čímž se soupeř dostal do obrovského vedení. Do konce mače už jen kosmeticky upravil znovu Sofronieski a zápas skončil výhrou domácích 8:2. Druhý duel byl mnohem lepší, měl zprvu podobný průběh. Ale tentokrát k olomouckému dobru. Po snížení Slovácka na 1:2 se FBS dostal do vedení 7:1. Pak se týmy pravidelně osmkrát vystřídaly ve skórování, na výsledný stav 12:5 pak navýšil Kryštof Novák.

Mladší žáci

Tým mladších žáků měl o víkendu v programu druh turnajový den tohoto ročníku. Nejprve se potkal se svými o rok mladšími kolegy, které porazil výsledkem 7:0. Skóre 5:1 pak ukazovala tabule na konci utkání s Lutínem. Do třetice si Olomouc poradila s Playmakers Prostějov (10:1) a den zakončila čtvrtým vítězstvím, když přemohla Lipník 13:0.

Přípravka

Přípravka měla program ještě bohatší, sehrála totiž dokonce pět utkání. Nejprve si poradila se Sokolíky z Hranic výsledkem 13:1. Rozdrtila taky Mohelnici (11:1). Pak se jí podařilo porazit 5:0 Jeseník a následně nastřílela 14 branek dalšímu hranickému týmu, Orlíkům (14:1). Jednoznačně nejvyšší vítězství ale přišlo v posledním zápase, kdy se olomoučtí mladíci předvedli kanonádou 18:1 proti Lipníku.

Starší žákyně

Starší žákyně se utkaly se dvěma soupeři a oba zápasy dokázaly vyhrát. Nejprve nedaly žádnou šanci Třinci, který přemohly výsledkem 7:0. Skóre otevřela Sofie Zaoralová, která měla na konci pět bodů (4+1). Lucie Zaoralová si naopak připsala 2+4 a tedy šest bodů. Mnohem těžší zápas následoval s Vítkovicemi, ovšem i v tom došlo k vítězství Hanaček. Ty se dvěma brankami Lucie Zaoralové dostaly do vedení. Pak se oba týmy dvakrát ve skórování čtyřikrát vystřídaly. Vítkovicím se podařilo vedení překlopit na 5:4, v závěru se ale prosadily ještě Tereza Mrnková a Sofie Zaoralová, která dokonce skórovala v oslabení, a tak Olomouc zvítězila 6:5.