Čtvrteční den opět jako malovaný, vše běží jako na drátkách. Sladká snídaně všechny nabudila do dalšího náročného dne, kdy všechny kategorie měly třífázový trénink. Dopolední program dorostenek a starších žákyň dokonale prověřil fyzickou kondici a zároveň ušetřil finance za návštěvu solárka. V podvečer po vitaminové obědové bombě ze Segedína proběhl u obou těchto týmů regenerační trénink inspirovaný pilates, prováděné za nadšené pozornosti místních fotbalových nadějí.  Nejmladší naděje naše vyměnily halu za horké tréninkové peklo na hřišti a hurá znovu na halu.

Tréninkovou perličkou na dortu byly společné tréninky žen A, juniorek a mladších žákyň s elévkami. Ženy A a juniorky se věnovaly nejmladším kategoriím. Holky se navzájem poznaly (dříve věc nevídaná) a většina z nich zná všechny své starší kamarádky jménem. Společný tanec byl pro ty mladší zážitkem na celý  život. Určitě se to projeví při fandění obou dámských nejvyšších soutěžích.  

Večerní program byl různorodý, mladší hráčky doplnily včerejší turistický zážitek výběhem do Bobrovníku, seniorky s juniorkami se zúčastnily videorozboru v kině. Následně proběhl pod vedením zdravotníka test anti-covid opatření, zejména obleku vzor Ondřej, pro jistotu provedený na externí hráčce. Výsledek pro oblek byl bez závad. Hráčka…