Mladší žáci: 

FBS Olomouc - Tatran Střešovice 5:0k

FBS Olomouc - FBŠ Gorily Plzeň 3:2

Obrázek 1: Mladší žáci na turnaji v Praze.
Obrázek 1: Mladší žáci na turnaji v Praze.

Komentář trenéra: Mladší žáci vstoupili do turnaje vítězně, když dokázali po utrápeném výkonu porazit Plzeň 3:2. Zítra se kluci těší na zápas proti Mladé Boleslavi o první místo ve skupině.


Starší žáci: 

FBS Olomouc - FBŠ Gorily Plzeň 3:2

FBS Olomouc - FBŠ Bohemians 6:2

Obrázek 2: Starší žáci na turnaji v Praze.
Obrázek 2: Starší žáci na turnaji v Praze.


Komentář trenéra: Starší žáci vstoupili do turnaje výsledkově úspěšně, když si poradili s Plzní a Bohemkou. Celkově jsou však v naší hře velké rezervy, které je potřeba zlepšit do ještě těžších utkání. Zítra se už těšíme na poslední zápas ve skupině proti Chodovu.Dorostenci: 

FBS Olomouc - Tatran Střešovice 1:4

FBS Olomouc - Snipers Třebíč 4:1

Obrázek 3: Dorostenci na turnaji v Praze.
Obrázek 3: Dorostenci na turnaji v Praze.

Komentář trenéra: V prvním dni jsme odehráli dva zcela odlišné duely. V prvním zápase jsme narazili na Tatran Střešovice, který nás skoro ani nepustil k míčku a porazil nás 4:1. Na druhou stranu bylo skvěle prověřeno naše obranné rozestavení. Ve druhém zápase se Snipers Třebíč jsme převzali otěže zápasu hned od začátku a dobývali bránu soupeře. Nakonec jsme vyhráli 4:1, ale rozhodně spokojeni nejsme.

Junioři: 

FBS Olomouc - BLACK ANGELS 5:1

FBS Olomouc - Florbal Ústí 1:3

Komentář trenéra: Po zvládnutém úvodu turnaje s Black Angels nás Ústí vrátilo zpátky na zem a ukázalo nám obrovské mezery na kterých jsme již začali pracovat. Postupnými kroky pracujeme na přípravě do nové sezóny.Starší žákyně: 

FBS Olomouc - BLACK ANGELS 5:0k

FBS Olomouc - Floorball Club Písek 5:0

Obrázek 4: Starší žákyně na turnaji v Praze.
Obrázek 4: Starší žákyně na turnaji v Praze.

Komentář trenéra: Dnešní jediný zápas starších žákyň proti FBC Písek holky zvládly a zaslouženě berou 3 body po výhře 5:0. Výborně takticky zvládnuté utkání s výškově převažujícím soupeřem. Až na úsměvné momentky s vyloučením a nepochopení situace při oslabení, si myslím, že děvčata mohou být spokojena a klidně usínat s nadějí do dalšího dne.

Dorostenky: 

FBS Olomouc - FLORBAL CHODOV 2:3

FBS Olomouc - FBŠ Bohemians 1:1


Komentář trenéra: Dorostenky vstoupily do turnaje trochu vlažněji, než se dostaly do tempa prohrávaly s Chodovem 0:3. Zlepšeným pohybem sice snížily na 2:3, ale víc už nestihli ani v závěrečné hře bez brankářky. Ve druhém zápase, který by se dal označit jako předčasné finále, jsme remizovali s Bohemians 1:1. Zápas s výborným nábojem ocenili jak přítomní “diváci” z řad soupeřů, tak rozhodčí a trenéři.