Sobota 8.2.2020 - SH ZŠ Čeladná

12:00 - Zlín Lions - FBS Olomouc  3:7 (0:1, 0:1, 3:5) Utkání o první pozici v tabulce nikdo nechtěl ze začátku pokazit. Proto se v prvních 2 třetinách dokázala prosadit 2x pouze obránkyně Folková, ani soupeř nevyužil trestné střílení. Po 2. přestávce již zahrozil, olomoucké hráčky však přidaly další 3 góly. Zlín se ještě nevzdával, vsítil další 2 góly a snažil se dotáhnout. Soušková jim však zatnula tipec 2 góly a pojistila výhru, že jim ani timeout nepomohl.

14:00 - FBS Olomouc - FBC Ossiko Třinec 2:2 (1:0, 1:0, 0:2) Druhý souboj o první příčky byl zpočátku opět opatrný, prosadila se jen individuálně Maderová. Po přestávce šel soupeř do oslabení, gól však vstřelila Dvořáková až 6 sekund po přesilovce. Poté šla na trestnou pro změnu Naswetterová, oslabení jsme naštěstí ubránili. V půlce 3. třetiny již došly síly a tak Třinec dokázal 2 góly dorovnat. Díky timeoutu si hanačky odpočaly a zvládly udržet alespoň vyrovnaný stav do konce.

- Statistiky dne:  Brančíková, Dvořáková (2+1), Folková (2+0), Konopčíková, Kuchyňová (1+0), Maderova (1+0), Naswetterová, Palásková J., Rozehnalová (0+1), Soušková (2+1), Střídová (0+1), Zhébalová (1+0)

Neděle 23.2.2020 - SH Stars Třinec

10:30 - FBS Olomouc - Asper Šumperk 10:2 (3:0, 6:1, 1:1) V 1. třetině jsme odskočili hned na 3 gólové vedení, prosadila se dokonce hrající gólmanka Opletalová. V 2. části zásluhou především hattricku Rozehnalové a také vlastňáku Šumperka jsme se dostali až na skóre 9:0. Před i po 2. přestávce se soupeř dokázal prosadit z brejků a výkon z naší strany již trochu opadl. Sigmundová pak ale pro dobrý pocit završila skóre z naší strany.

16:30 - FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc 1:11 (0:4, 1:6, 0:1) Skóre otevřela hned v 1. minutě Rozehnalová a následně Dvořáková využila nabídnutou přesilovku. Před přestávkou ještě 2x proměnila Soušková, po ní již ale Frýdek zaťal drápky. Poté Soušková dokonala hattrick z individuální akce a další přesilovku zužitkovala po 11 sekundách Sigmundová s číslem 11. Před 2. přestávkou stihly olomoucké hráčky přidat ještě další 4 góly. V poslední části výkon opět trochu ustrnul, jelikož 3. přesilovku již neskórovaly. Poslední úpravu stavu provedla a 11. gól vstřelila opět hráčka s číslem 11 Sigmundová.

- Statistiky dne: Brančíková (2+0), Dvořáková (1+4), Folková (1+0), Maderová (1+2), Opletalová (1+0), Palásková J. (G), Rozehnalová (4+1), Sigmundová (4+3), Soušková (6+3), Zmrzlá

Neděle 1.3.2020 - SH SPŠ Zlín

9:00 - FBS Olomouc - Zlín Lions 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) Opět souboj s rivalem a ještě k tomu u nich doma, kde jsme s nimi prohráli. Počátek byl opět opatrný, ale tentokrát jsme se chopili otěží my. Řeháková Sigmundové 3x nahrála na gól a sama proměnila v přesilovce po asistenci Souškové. Domácí si v 3. třetině po jejich nevyužité přesilovce vzali timeout, po kterém se dokázali prosadit. Celý zápas nakonec završila 8 sekund před koncem Zhébalová po přihrávce dnešní vrchní přihrávačky Řehákové.

12:00 - FBC Aligators - FBS Olomouc 2:17 (1:6, 1:4, 0:7) Na začátku se hned 2x po sobě prosadila Zhébalová. Soupeř následně snížil z brejku, na což stejným způsobem bez asistence odpověděla Řeháková i Zhébalová, která tak dosáhla na svůj 1. hattrick celkově nejen za juniorky. Do přestávky ještě navýšila Soušková z nájezdu a Střídová. Po přestávce si Aligatorky daly vlasťnák, Olomouc jim ale nabídla přesilovku za špatné střídání, tak ji neváhaly využít. Do 2. pauzy pak ale olomoucké přidaly další 3 góly (2:10). Poslední část byla v jasné režii olomouckých, své hattricky dokonaly Soušková a Řeháková. Zhébalové hattrick nestačil a tak z nájezdu proměnila svůj 5. gól v utkání. Nakonec se skóre zastavilo s rozdílem o 15 gólů.

- Statistiky dne:  Dvořáková (1+2), Folková, Kuchyňová, Maderová (1+0), Naswetterová (0+1), Němcová (0+1), Opletalová (G), Palásková J. (G), Rozehnalová (1+1), Řeháková (4+5), Sigmundová (3+2), Soušková (3+2), Střídová (1+0), Zhébalová (6+0), Zmrzlá (1+1)

Chtěli bychom vás pozvat na příští kolo (předposlední), které odehrajeme doma na SH SŠP Rooseveltova v sobotu 21.3.2020 v 8h s Šumperkem a v 15:30 se Vsetínem.