1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_037.jpgUtkání jako na houpačce odehrály olomoucké ženy v neděli 25. listopadu v Praze na Děkance.

Jejich soupeřky z Bohemians jim chtěly vrátit porážku z předchozího vzájemného utkání v Olomouci.

A šly si za tímto cílem od prvního hvizdu rozhodčího. Během patnácti minut první třetiny si vytvořily pohodlný tříbrankový náskok. Hanačky ale nebyly v první části úplně bezzubé, jak by napovídalo skóre. Postupně třikrát zazvonila branková konstrukce za zády Kreisingerové a jen náhoda zapříčinila, že to tam nespadlo.

Když ve 22. minutě zvyšovala domácí Vrátná na 4:0, nevsadil by si ani nejvěrnější fanoušek na Hanačky snad ani pětník. Nicméně Olomouc se úctyhodně zvedla, srovnala hru a postupně brankami Mošťkové, Slezákové a Cholinské snížila na rozdíl jediné branky 4:3.

Do třetí třetiny vstoupily lépe opět Hanačky a hned v první minutě srovnaly stav utkání brankou Reimerové 4:4. Bohužel ani ne za minutu strhla Vrátná vedení opět na stranu Bohemky 5:4. Hanačky se snažily dorovnat, ale opět nastřelily pouze břevno a tyčku. V 47. minutě zvýšila Bočanová na 6:4 a další šanci na korigování stavu vzalo Hanačkám pětiminutové vyloučení Rozenbergové za hrubost. Klokanky toho využily a Vrátná zkompletovala v 57. minutě hatrrick a stanovila tak výsledek celého utkání 7:4.

FbŠ Bohemians – FBS Olomouc 7:4 (3:0, 1:3, 3:1)

branky: 4. Andrea Kadidlová, 8. Hana Poláková, 15. Jessica Zlámalová, 22. Eliška Vrátná, 42. Eliška Vrátná, 47. Adéla Bočanová, 57. Eliška Vrátná – 27. Tereza Mošťková, 34. Kateřina Slezáková, 39. Lucie Cholinská, 41. Tereza Reimerová