1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_024.jpgVelice cennou výhru si připsala Olomouc v pátek 26. října, kdy navázala na nečekané vítězství nad Bohemians a získala důležité tři body, tentokrát proti Židenicím.

V Brně sice dlouho prohrávala, ale dvěma brankami v závěru druhé třetiny otočila vývoj utkání. Čtyři sekundy před koncem pojistila Olomouc výhru střelou do prázdné branky.

K1 Florbal Židenice – FBS Olomouc 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

branky: 13. Kamila Pravcová – 38. Tereza Mošťková, 40. Martina Pejzlová, 60. Tereza Mošťková

Komentář trenéra domácích (Jiří Starý):

První třetina oboustranně nervózní a vyrovnaná, ve druhé třetině většinu času soupeře přehráváme, ale finální přihrávka a zakončení bylo velmi špatné a v závěru soupeř předvedl efektivitu zakončení a otočil zápas. Třetí třetina na výsledku už nic nezměnila. Díky skvělým divákům.

Komentář trenéra hostů (Alice Pavlíková):

I přes nepovedený výkon bereme tři body a to je nejdůležitější. Dvě povedené akce rozhodly zápas, jinak jen boj a boj. Výborný výkon naší brankařky a bojovnost v závěrečných minutách. Děkuji soupeři.

V nedělní sváteční podvečer 28. října, se Hanačky na domácí půdě představily proti týmu Ivanti Tigers Jižní město a dokázaly s favoritem držet krok dvě třetiny, kdy zejména ve druhé části, kterou domácí vyhrály 1:0, byly Hanačky blízko vstřelení dalších několika branek. Soupeřky však nepřipustily žádné překvapení a ve třetí třetině s přehledem dokráčely k vítězství.

FBS Olomouc - Ivanti Tigers Jižní Město 1:9 (0:4, 1:0, 0:5)

branky: 26. Jitka Oháňková - 1. Nikola Hermannová, 7. Denisa Billá, 10. Lucia Jelínková, 17. Iveta Hyršlová, 47. Dagmar Surá, 48. Adéla Polívková, 51. Denisa Billá, 55. Lucia Jelínková, 60. Eliška Chudá