Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_024.jpgVelice cennou výhru si připsala Olomouc v pátek 26. října, kdy navázala na nečekané vítězství nad Bohemians a získala důležité tři body, tentokrát proti Židenicím.

V Brně sice dlouho prohrávala, ale dvěma brankami v závěru druhé třetiny otočila vývoj utkání. Čtyři sekundy před koncem pojistila Olomouc výhru střelou do prázdné branky.

K1 Florbal Židenice – FBS Olomouc 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

branky: 13. Kamila Pravcová – 38. Tereza Mošťková, 40. Martina Pejzlová, 60. Tereza Mošťková

Komentář trenéra domácích (Jiří Starý):

První třetina oboustranně nervózní a vyrovnaná, ve druhé třetině většinu času soupeře přehráváme, ale finální přihrávka a zakončení bylo velmi špatné a v závěru soupeř předvedl efektivitu zakončení a otočil zápas. Třetí třetina na výsledku už nic nezměnila. Díky skvělým divákům.

 

Komentář trenéra hostů (Alice Pavlíková):

I přes nepovedený výkon bereme tři body a to je nejdůležitější. Dvě povedené akce rozhodly zápas, jinak jen boj a boj. Výborný výkon naší brankařky a bojovnost v závěrečných minutách. Děkuji soupeři.

 

V nedělní sváteční podvečer 28. října, se Hanačky na domácí půdě představily proti týmu Ivanti Tigers Jižní město a dokázaly s favoritem držet krok dvě třetiny, kdy zejména ve druhé části, kterou domácí vyhrály 1:0, byly Hanačky blízko vstřelení dalších několika branek. Soupeřky však nepřipustily žádné překvapení a ve třetí třetině s přehledem dokráčely k vítězství.

FBS Olomouc - Ivanti Tigers Jižní Město 1:9 (0:4, 1:0, 0:5)

branky: 26. Jitka Oháňková - 1. Nikola Hermannová, 7. Denisa Billá, 10. Lucia Jelínková, 17. Iveta Hyršlová, 47. Dagmar Surá, 48. Adéla Polívková, 51. Denisa Billá, 55. Lucia Jelínková, 60. Eliška Chudá

Komentář vedoucí hostů Markéty Šteglové:

První třetina byla z naší strany trošku na rozjezd, i když se nám podařilo vstřelit góly. Přesto nebyla hra ideální. V druhé třetině jsme nehrály tak dobře a byly jsme rády, že jsme nedostaly více gólů. Třetí třetina už byla dle našich představ. Děkujeme soupeři za zápas.

 

Komentář trenérky domácích Alice Pavlíkové:

Dnešní zápas se nám moc nepovedl. Holky chci pochválit za bojovnost a zvlášť za druhou třetinu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu do Prahy.

CeskyFlorbal

Partneři: