1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_093.jpgV neděli 1. 10. zajížděly ženy FBS k pátému kolu soutěže do Prahy na zápas s Tatranem Střešovice.

Skóre otevřely hráčky hostí, když se pěknou střelou předvedla Oháňková. Nicméně Tatran po chybách v obraně rychle reagoval a stav během dvou minut otočil na 2:1. Když v závěru třetiny zvýšila Faltusová už na 3:1, vypadalo to s Hanačkama špatně. Gólem do šatny na 2:3 se hráčky FBS vrátily do zápasu, prosadila se Pavlíková po pěkné kombinaci celého útoku.
  Ve druhé třetině se Olomouc dostávala víc a víc do hry, ale také domácí brankařka Drbalová se rozchytala k velmi dobrému výkonu. Peterková přesto dokázala z přesilovky vyrovnat – 2:2, ale Tatran ještě do konce třetiny znova odskočil na jednobrankové vedení.
 Třetí třetina byla velmi podobná té druhé. Olomouc byla aktivnější a florbalovější, ale branku dokázala vstřelit již jen jedinou. Hned v úvodu třetiny využila milimetrový pas Pařízkové Reimerová – 3:3. Poslední slovo měl bohužel opět Tatran. Po velmi důrazné hře před Frankovou rozhodla utkání svým druhým gólem opět Faltusová – 4:3. Olomouc se sice dostala ještě do několika gólových šanci a samostatných úniků, ale vyrovnat se ji už nepodařilo.

Únětická 12° Tatran StřešovicE : FBS Olomouc – 5:4 (3:2, 1:1, 1:1)

branky (asistence): 07:33 Lenka Morová (Lucie Chaloupková), 08:33 Karolína Vachušková (Julie Faťunová), 19:40 Lenka Faltusová (Anežka Viplerová), 32:18 Karolína Vachušková (Hana Sedmíková), 53:17 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 06:31 Jitka Oháňková (Tereza Reimerová), 19:49 Alice Pavlíková (Tereza Reimerová), 30:23 Kateřina Peterková (Tereza Reimerová), 43:42 Tereza Reimerová (Barbora Pařízková)