1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

2017 091Ženy Olomouce odehrály ve čtvrtek 28. září 4. extraligové kolo v azylu ve Velké Bystřici a místní hala jim nepřinesla žádné dobré zprávy. Soupeřem FBS byly hráčky Židenic, tedy oddíl se kterým si domácí před sezónou vyměnili tři hráčky. Grufíková s Mošťkovou putovaly do Brna, Rozenbergová pak opačným směrem. 

FBS Olomouc – K1 Florbal Židenice 1:7 (0:1, 0:1, 1:5)
branky: 56. Barbora Suchánková – 16. Kamila Pravcová, 40. Petra Grufíková, 41. Petra Grufíková, 45. Linda Hyksová, 47. Martina Valehrachová, 55. Michaela Hřebíčková, 59. Alžběta Švehlová

Ženy Olomouce odehrály ve čtvrtek 28. září 4. extraligové kolo v azylu ve Velké Bystřici a místní hala jim nepřinesla žádné dobré zprávy. Soupeřem FBS byly hráčky Židenic, tedy oddíl se kterým si domácí před sezónou vyměnili tři hráčky. Grufíková s Mošťkovou putovaly do Brna, Rozenbergová pak opačným směrem.


Zápas začal opatrně, aktivnější byly spíše hosté. Po několika šancích na obou stranách otevřela skóre v přesilové hře po přesně umístěné střele ze standardky Pravcová. Ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil, domácí se do hry stále dostat nedokázali a na míčku hrál především soupeř. Ten nakonec přidal i ve druhé třetině jednu branku, když se v samém závěru trefila střelou na bližší tyč exolomoucká Grufíková.

V poslední části přišla namísto zlepšené hry a snahy o vyrovnání studená sprcha, nejdříve se z další přesilové hry prosadila tvrdou ranou opět Grufíková a o pár minut později zvyšovala už na 4:0 Hyksová. Když si v 7. minutě nešťastně srazila míček do vlastní branky po střele Velehrachové Podroužková, bylo už i největším optimistům jasné, že Olomouc dohrává utkání pouze o čest. Zbývající část třetiny přinesla hru nahoru dolů, ze které se sice konečně prosadili i domácí, zadovku Lichnové nekompromisně zakončila Suchánková, ale zároveň i dvakrát hosté, kteří si tak pohodlně dokráčeli pro vítězství 7:1, na které se nemuseli ani příliš nadřít.

Pokud se chtějí domácí odlepit od dna tabulky, musí v neděli v Praze proti Tatranu předvést diametrálně odlišný výkon.

 

 

MS 2017 Blava
 

CeskyFlorbal

banner SFF 2018 244x250 04

PatrneriExtraligy

Partneři: