Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018

Ženy "A"

Soupiska

Olomoucké ženy ve středečním pátém utkání série play-down s Plzní odmítly jakékoliv další komplikace.

Na domácí půdě zahájily olomoucké extraligové florbalistky 1. kolo play-down proti plzeňským soupeřkám dvěma zápasy.

Ženy odehrály 3. a 4. kolo play-down o víkendu 16. - 17. 3. 2019.

Nejprve v pátek 8. února na domácí půdě poměřil extraligový kádr síly s 1. SC TEMPISH Vítkovice a poté hned v neděli s o bod druhým týmem FAT PIPE FLORBAL CHODOV bojoval na hale Jižní město Praha 11.

Předposlední kolo základní části extraligy žen hrála Olomouc v sobotu 16. února 2019 na hřišti posledního týmu tabulky. Přes velmi nervózní výkon dokázaly olomoucké hráčky urvat cenné vítězství. 

Na Čajkaréně se hrálo poslední kolo základní části Extraligy žen v sobotu 23.února 2019 a olomoucký tým měl cíl jasný. Aby se dostal do play-off, musel získat více bodů z utkání než shodně umístěný Tatran.

V sobotu 18. ledna vyjely olomoucká děvčata k utkání 18. kola Extraligy žen do Jičína.

V neděli 13. ledna nastoupily olomoucké hráčky proti Tatranu Střešovice k utkání, které bylo důležité pro oba týmy s 18 body.

V sobotu 5. ledna vyrazily Hanačky na sever Čech do Liberce k prvnímu utkání Extraligy žen v roce 2019.

Poslední utkání před vánočními svátky odehrály Hanačky doma v Čajkaréně s FBC Ostrava a i když body nezískaly, určitě předvedly výkon, za který se nemusely stydět, naopak po celý zápas byly pro hostující celek nepříjemným a houževnatým soupeřem.

CeskyFlorbal

Partneři: