1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_021.jpgV neděli 21. října se vydal tým žen B k dalším utkáním 2. ligy žen do Čeladné, kde se postupně utkal s Přerovem a následně s Bílovcem.

Obě utkání herně i výsledkově zvládl a je tak jediným zatím neporaženým týmem soutěže.

FBC Přerov vs. FBS Olomouc B 5:11 (1:4,1:2,3:5)

Zápas proti Přerovu jsme začali nešťastnou brankou, na kterou jsme ale dokázali najít odpověď a ne jednu. Do konce třetiny jsme skóre otočili, když se dvakrát trefila Míša Čechovská a stejný počet branek přidala i Monča Fleischmannová.

Vypracovaný náskok se nám podařilo ve druhé části navýšit a přesto, že jsme vstřelili celkem tři branky, radovali jsme se jen dvakrát. Jeden míček se nám podařilo dopravit do vlastní branky. Po dvou třetinách jsme tak měli pohodlný náskok.

V poslední části padala jedna branka za druhou. Padlo celkem osm branek. Třikrát se radoval soupeř a pětkrát my. Konečné skóre zápasu 5:11. Za zmínku určitě stojí pět vstřelených branek Míši Čechovské, čtyři branky Monči Fleischmannové a neuvěřitelné tři asistence brankářky Markéty Doubkové.

Branky: Čechovská 5+0, Fleischmannová 4+0, Ryšavá 1+2, Doubková 0+3, Bezdíčková 1+1, Cholková 0+2, Stecová E. 0+1

FBS Olomouc B - FBC Spartak Bílovec 6:3 (4:0,1:0,1:3)

Stejně jako v prvním utkání, vyšla nám první třetina, která prakticky rozhodla. Třikrát se dokázala prosadit Leňa Ryšavá a jednu branku přidala Alice Pavlíková.

Druhá třetina přinesla jednu branku. Podařilo se nám využít přesilovou hru, když Monča Stecová zužitkovala nahrávku od Jíti Zacpalové. Následovala tradiční radost Monči a výskok, za který by se nemusela stydět ani profi volejbalistka.

Poslední třetina už nebyla příliš povedená. Dostali jsme dvě kontaktní branky a soupeřky možná vycítily šanci. Tento zápas ale brankově patřil Leni Ryšavé, kterou našla Míša Čechovská, a bylo rozhodnuto. Sice jsme inkasovali ještě jednou, ale tři body jsme si vzít nenechali.

Branky: Ryšavá 4+0, Pavlíková 1+0, Stecová M. 1+0. Zacpalová 0+1, Bezdíčková 0+1, Čechovská 0+1, Cholková 0+1

Sestava: Doubková, Bezdíčková, Pavlíková, Stecová M., Ryšavá, Cholková, Čechovská, Fleischmannová, Zacpalová, Stecová E.

Další zápasy odehrajeme 4.11. v Bílovci, kde nás vyzve SKP Nový Jičín – FBK Frenštát a následně PASKOV SAURIANS.