Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_021.jpgV neděli 21. října se vydal tým žen B k dalším utkáním 2. ligy žen do Čeladné, kde se postupně utkal s Přerovem a následně s Bílovcem.

Obě utkání herně i výsledkově zvládl a je tak jediným zatím neporaženým týmem soutěže.

FBC Přerov vs. FBS Olomouc B 5:11 (1:4,1:2,3:5)

Zápas proti Přerovu jsme začali nešťastnou brankou, na kterou jsme ale dokázali najít odpověď a ne jednu. Do konce třetiny jsme skóre otočili, když se dvakrát trefila Míša Čechovská a stejný počet branek přidala i Monča Fleischmannová.

Vypracovaný náskok se nám podařilo ve druhé části navýšit a přesto, že jsme vstřelili celkem tři branky, radovali jsme se jen dvakrát. Jeden míček se nám podařilo dopravit do vlastní branky. Po dvou třetinách jsme tak měli pohodlný náskok.

V poslední části padala jedna branka za druhou. Padlo celkem osm branek. Třikrát se radoval soupeř a pětkrát my. Konečné skóre zápasu 5:11. Za zmínku určitě stojí pět vstřelených branek Míši Čechovské, čtyři branky Monči Fleischmannové a neuvěřitelné tři asistence brankářky Markéty Doubkové.

Branky: Čechovská 5+0, Fleischmannová 4+0, Ryšavá 1+2, Doubková 0+3, Bezdíčková 1+1, Cholková 0+2, Stecová E. 0+1

FBS Olomouc B - FBC Spartak Bílovec 6:3 (4:0,1:0,1:3)

Stejně jako v prvním utkání, vyšla nám první třetina, která prakticky rozhodla. Třikrát se dokázala prosadit Leňa Ryšavá a jednu branku přidala Alice Pavlíková.

Druhá třetina přinesla jednu branku. Podařilo se nám využít přesilovou hru, když Monča Stecová zužitkovala nahrávku od Jíti Zacpalové. Následovala tradiční radost Monči a výskok, za který by se nemusela stydět ani profi volejbalistka.

Poslední třetina už nebyla příliš povedená. Dostali jsme dvě kontaktní branky a soupeřky možná vycítily šanci. Tento zápas ale brankově patřil Leni Ryšavé, kterou našla Míša Čechovská, a bylo rozhodnuto. Sice jsme inkasovali ještě jednou, ale tři body jsme si vzít nenechali.

Branky: Ryšavá 4+0, Pavlíková 1+0, Stecová M. 1+0. Zacpalová 0+1, Bezdíčková 0+1, Čechovská 0+1, Cholková 0+1

Sestava: Doubková, Bezdíčková, Pavlíková, Stecová M., Ryšavá, Cholková, Čechovská, Fleischmannová, Zacpalová, Stecová E.

Další zápasy odehrajeme 4.11. v Bílovci, kde nás vyzve SKP Nový Jičín – FBK Frenštát a následně PASKOV SAURIANS.

CeskyFlorbal

Partneři: