Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_188.jpgV sobotu 10. února se vydal rezervní tým žen do Čeladné, aby zde změřil síly s Paskovem a pořádajícím Novým Jičínem-Frenštátem. Holky obě utkání vyhrály, ale hra měla k ideálu daleko.

FBS Olomouc B vs. PASKOV SAURIANS 6:3 (2:1,4:1,0:1)

Po dlouhé době nás k zápasu nastoupilo pouze deset, což byl nezvyk. Museli jsme tak obezřetněji nakládat se silami a Paskov dlouho odolával. V 9. minutě první části se jim po našem obléhání podařil brejk a tečovaná střela zapadla do naší branky. My jsme se ale nenechali znervóznit a ještě do konce třetiny skóre otočili.

V prostřední části se nám povedlo navýšit naše vedení až na pětibrankový rozdíl, ale to bylo z naší strany brankově vše. Paskov vstřelil druhou branku po našem zaváhání, ale moc nám to nevadilo.

Poslední třetinu jsme bojovali hlavně sami se sebou. Soupeřky bránily zuby nehty a nakonec se mohly ještě radovat z jedné branky, která určila skóre zápasu – 6:3.

Branky: Zacpalová 2+0, Stecová E. 1+1, Spurná 1+0, Čechovská 0+1, Fleischmannová 2+1, Stecová M. 0+1

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vs. FBS Olomouc B 1:5 (0:1,1:4,0:0)

Do druhého zápasu jsme udělali drobné změny v sestavě a mnohem koncentrovaněji. Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas, hlavně po psychické stránce. To se vyplnilo beze zbytku. V první třetině se na branku čekalo až do poslední minuty. Po množství šancí se ujala nakonec nenápadná střela Evči Stecové, které asistovala Monča Stecová – 0:1. Tímto rozdílem první část skončila.

Druhá byla brankově bohatší. Na začátku se nám podařilo využít dvojnásobnou přesilovku a v 6. minutě vstřelit další dvě branky. Vedení 0:4 nám dodalo klid. Nový Jičín sice dokázal po rychlém brejku a našem špatném rozebrání hráček vstřelit branku, ale my měli připravenou odpověď v podobě páté branky.

Třetí třetina už s florbalem neměla příliš společného. I takové zápasy občas jsou. Pozitivní je, že jsme dokázali kontrolovat hru a připsat si další body do tabulky.

Branky: Stecová E. 1+0, Stecová M. 0+1, Sedláková 1+1, Zacpalová 0+1, Spurná 2+0, Cholková 0+2, Čechovská 1+0

Sestava: Doubková, Pivcová, Lindnerová, Stecová M, Sedláková, Čechovská, Cholková, Spurná, Zacpalová, Stecová E., Fleischmannová (1. zápas)

Nyní nás čeká více než měsíční zápasová pauza. V tabulce jsme si vypracovali čtrnáctibodový náskok a příště nás čekají hráčky Bílovce a opět Paskova.

CeskyFlorbal

Partneři: