Informace

Trenér: Zdeněk Cholek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 774 830 816

V sobotu 16.2. se vydala hrstka žen do Kopřivnice, aby zde hájila první příčku. I přes nízký počet se nám podařilo přivézt čtyři body, když jsme remizovali s domácím výběrem a následně dokázali porazit Vítkovice B.

FBC Vikings Kopřivnice - FBS Olomouc B 1:1 (0:0,0:1,1:0)

Utkání proti nahecovému domácímu výběru jsme začali velmi opatrně. Byli jsme si dobře vědomi, že zápas je dlouhý a naším cílem bylo, aby se hrálo pomalu. To se nám vcelku dařilo. Bohužel v tomto utkání jsme pohořeli směrem dopředu. Zbrkle jsme se míčků zbavovali, protože domácí hráčky k nám stačily včas přistupovat. Přesto jsme se lehce za polovinou utkání dostali do vedení. Janča Cholková vypíchla míček a v úniku 2 na 1 našla volnou Evču Stecovou, která rozvlnila síťku za gólmankou Kopřivnice. V poslední třetině jsme naše vedení nedokázali udržet. Dvě minuty před koncem jsme nedokázali být dostatečně důrazní po nahozeném míčku před branku a soupeřky trestaly. Vzhledem k našemu výkonu jsme s bodem spokojeni.

Branka: Stecová E. 1+0, Cholková 0+1

FBS Olomouc B - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 5:3 (3:2,0:1,2:0)

Vstup do zápasu proti Vítkovicím nám vyšel snově. Dokázali jsme využít tři rychlé brejky, když tři přesné přihrávky od Janči Cholkové dokázaly proměnit v branku dvakrát Míša Čechovská a jednou Linda Horáková. Jenže stejnou mincí nám oplatily i Vítkovice. Dvě zaváhání v obrané fázi a po první třetině svítil na tabuli stav 3:2.

Ve druhé části padla pouze jediná branka a radovaly se soupeřky. Z trestného střílení se jim podařilo srovnat skóre. Co pro nás ale bylo horší – zranila se Linda Horáková, takže jsme polovinu utkání museli dohrávat pouze s jednou hráčkou na střídání.

V poslední třetině jsme předvedli zodpovědný výkon. Důležité bylo, že se nám podařilo jít hned po 24 sekundách do vedení, když Monča Stecová našla rozběhnutou Janču Cholkovou a ta s klidem trefila k tyči – 4:3. V dalším průběhu pracovaly na hřišti emoce. My jsme je naštěstí dokázaly kontrolovat a vyplatilo se. Gólovou tečku napsala Jíťa Zacpalová, která byla pohotová po rychle rozehrané standardní situaci od Janči Cholkové.

Branky: Cholková 1+4, Čechovská 2+0, Zacpalová 1+0, Horáková 1+0, Stecová M. 0+1

Sestava: Doubková, Štamfestová, Bezdíčková, Stecová M., Horáková, Čechovská, Cholková, Stecová E., Zacpalová

Z náročného turnaje se nám podařilo přivézt čtyři body a udržet se na vedoucí pozici ve 2. lize žen. Věříme, že na další turnaj, který se koná 16. března v nedalekém Prostějove, bude připraveno více hráček. Soupeřkami nám budou hráčky Prostějova a Opavy.

V neděli 3. února se vydal rezervní tým žen do Čeladné, kde odehrál dvě těžká utkání.

V sobotu 26. ledna se rezervní tým vydal k zápasům do Ostravy, kde se postupně utkal s regionálními rivalkami z Prostějova a následně z Přerova.

V neděli 16. prosince pořádal ženský B tým domácí turnaj 2. ligy žen.

V neděli 4. listopadu se vydal rezervní tým žen ke svému třetímu turnaji, kde se postupně utkal s Novým Jičínem-Frenštátem a následně s Paskovem.

V neděli 21. října se vydal tým žen B k dalším utkáním 2. ligy žen do Čeladné, kde se postupně utkal s Přerovem a následně s Bílovcem.

Rezervní tým žen se ke svým prvním ligovým utkáním vydal do nové sportovní haly v Paskově.

V sobotu 5. května se odehrálo na domácím hřišti poslední kolo 3. ligy žen.

V neděli 8. dubna se odehrálo další kolo 3. ligy žen v nedalekém Šumperku.

V sobotu 17. března jsme zajížděli ke dvěma utkáním 3. ligy žen do Ostravy. Postupně jsme se utkali s Bílovcem a po třízápasové pauze s Prostějovem.