Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018

Ženy "B"

Informace

Trenér: Zdeněk Cholek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 774 830 816

Poslední turnaj 2. ligy žen jsme hostili na domácí půdě. K celkovému triumfu nám stačilo velmi málo a potřebné výsledky jsme nakonec uhráli.

V neděli 7. dubna se uskutečnilo předposlední kolo 2. ligy žen v Bílovci.

V neděli 31. března se odehrálo další kolo 2. ligy žen v Havířově.

V sobotu 16. března se konal další turnaj 2. ligy žen v nedalekém Prostějově, kde jsme se postupně utkali s domácím výběrem a následně s Opavou.

V sobotu 16.2. se vydala hrstka žen do Kopřivnice, aby zde hájila první příčku. I přes nízký počet se nám podařilo přivézt čtyři body, když jsme remizovali s domácím výběrem a následně dokázali porazit Vítkovice B.

V neděli 3. února se vydal rezervní tým žen do Čeladné, kde odehrál dvě těžká utkání.

V sobotu 26. ledna se rezervní tým vydal k zápasům do Ostravy, kde se postupně utkal s regionálními rivalkami z Prostějova a následně z Přerova.

V neděli 16. prosince pořádal ženský B tým domácí turnaj 2. ligy žen.

V neděli 4. listopadu se vydal rezervní tým žen ke svému třetímu turnaji, kde se postupně utkal s Novým Jičínem-Frenštátem a následně s Paskovem.

V neděli 21. října se vydal tým žen B k dalším utkáním 2. ligy žen do Čeladné, kde se postupně utkal s Přerovem a následně s Bílovcem.

CeskyFlorbal

Partneři: