Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_226.jpgV sobotu 17.3.2018 nastoupila děvčata k předposlednímu turnaji letošní sezóny v domácím prostředí.

Takže největší motivací opět bylo předvést se před všemi rodiči a kamarády co v nejlepším světle. „Tímto bych chtěl rodičům a všem ostatním velice poděkovat, za to že své dcery podporujete a dáváte jim tím najevo, že Vám nejsou jejich výkony a výsledky lhostejné.“ Kompletní tým se utkal s týmy TJ Lvice Libina, S.K. P.E.M.A. OPAVA, 1. SC TEMPISH Vítkovice.

První zápas holky zvládly, hrály aktivně a kombinační a nátlakovou hrou nutily soupeřky k chybám, jen v prvním poločase skóre nenarůstalo. V druhé půlce už i přibývaly góly a tak si holky připsaly první výhru 5:0.

Do druhého zápasu vstoupily dívky s touhou oplatit soupeřkám prohru s posledního měření sil a ukázat, že selhání z posledních minut zápasu už se nebude opakovat. Koncentrovanou a disciplinovanou hrou, která byla podpořena bojovností a vůlí po vítězství, nedávaly holkám z Opavy skoro žádnou šanci k útočení a samy zasypaly Opavskou branku množstvím střel. Konečný výsledek 8:0 byl ukázkou jejich výkonu.

K třetímu a poslednímu zápasu, který měl určit vítěze turnaje, nastoupily holky tak jak skončil zápas předchozí. Od první sekundy se do soupeřek zakously a všechna dříve vyjmenovaná pozitiva holky dokázaly přetavit ve výkon, který patřil k těm nejlepším v letošní sezóně. Góly přibývaly a zastavily se na výsledku 11:3.

„Turnaj a výkony v jednotlivých zápasech musím hodnotit pouze pozitivně. Holky ukázaly, že od prvních zápasů udělaly velký kus práce. Hlavně v disciplíně a hře do obrany udělaly obrovský pokrok. Spolehlivě chytající brankářky, důrazné a disciplinované obránkyně podpořené kvalitou a produktivitou útočnic, to byla rovnice vedoucí k těmto výkonům. Jsem rád, že si holky mohly ověřit, že nastolená cesta je správná a může je posunout dál.“

Sestava: (G) Hedvika Mikolajková, (G) Joelle Hedvika Palásková, Tereza Dvořáková, Klára Folková, Kateřina Konopčíková, Patricie Kuchyňová, Martina Maderová, Tereza Brančíková, Barbora Soušková, Aneta Rozehnalová, Eva Řeháková, Patricie Naswetterová, Eliška Chorá, Karolína Sigmundová.

Výsledky:
FBS Olomouc – TJ Lvice Libina 5:0 ( 1:0, 4:0 )
FBS Olomouc – S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:0 ( 4:0, 4:0 )
FBS Olomouc – 1. SC TEMPISH Vítkovice 11:3 ( 6:0, 5:3 )

CeskyFlorbal

Partneři: