Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_190.jpgV neděli 11. 2. 2018 se naše děvčata utkala se soupeřkami v Libině.

Na úvod nás čekal lehčí soupeř, domácí družstvo TJ Lvice Libina. Výborný vstup do utkání, pěkné herní kombinace i důraz nám již v první minutě přineslo vedení, které se již jen navyšovalo na konečných 7:0.

V druhém zápase nás čekal tým S.K. P.E.M.A. Opava. Relativně mladý tým, který ale umí zabrat a občas „kouše“. Vstup do utkání se nám povedl a vývoj zápasu pro nás i přes poctivě bránící soupeřky vypadal dobře (stav 4:1 pro Olomouc). Následovaly však dva smolné góly do naší sítě, nekoncentrovanost našich děvčat a zřejmě i pocit, že se zápas již vyhrál. Nastartované Opavačky chtěly výhru víc a podařilo se jim zápas otočit. Svou bojovností děvčata S.K. P.E.M.A. Opava zaslouženě vyhrála: FBS Olomouc : S.K. P.E.M.A. Opava – 4 : 5.

Poslední zápas nás čekal nejtěžší soupeř – Ostrava. Po studené sprše s Opavou, děvčata začala od začátku koncentrovaným výkonem, nechyběl důraz, kombinace a obrovská touha vyhrát. Je nutné vyzdvihnout výborný týmový výkon doplněný o pěkné florbalové kombinace, bojovnost, zodpovědnost a důraz při bránění, jenž nepustily ostravský tým téměř ke střele, a snahy o skórování z úhlu eliminovala brankářka. Na úvod zápasu se nám podařilo skórovat a vedení jsme již nepustily, ostravským hráčkám se podařilo vsítit gól pouze dvakrát. To vše vedlo k zaslouženému vítězství olomouckých starších žákyň: FBS Olomouc : FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – 5:2.

Po celkovém zhodnocení turnaje tým starších žákyň z FBS Olomouc, díky lepšímu skóre, obsadil první místo na turnaji v Libině.

Děvčatům děkujeme za týmový výkon a gratulujeme k celkovému vítězství v turnaji.

 

Sestava:

Tereza Dvořáková, Klára Folková, Martina Maderová, Hedvika Mikolajková, Tereza Brančíková, Aneta Rozehnalová, Eliška Chorá, Patricie Naswetterová, Patricie Kuchyňová, Kateřina Konopčíková, Eva Řeháková, Karolína Sigmundová, Barbora Soušková

CeskyFlorbal

Partneři: