Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_130.jpgV neděli 19. 11. 2017 nastoupila děvčata k třetímu turnaji letošní sezóny v domácím prostředí.

Díky tomu bylo o motivaci postaráno, protože děvčata měla v publiku hodně rodinných příslušníků, před kterými se chtěla předvést.

„ Tímto bych chtěl všem těmto rodičům a ostatním členům rodin velice poděkovat, Váš vysoký počet holky motivoval k maximálním výkonům a ukazuje Váš zájem o jejich hru. “

Kompletní tým (chyběla pouze K.Sigmundová – zranění) se utkal s týmy TJ Lvice Libina, FBC Hranice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Hlavně na tým z Ostravy se holky velice těšily a chtěly se pokusit vrátit mu porážku z prvního vzájemného měření sil.

První zápas holky zvládly s velkým přehledem, zápas hrály velmi aktivně od první až do poslední minuty, odměnou jim bylo vysoké skóre a trenérovi předvedený výkon. V zápase nám pomohla Lucka Majerová z mladších žaček a dokázala vstřelit svůj první gól, za který si odnesla pěkný suvenýr v podobě míčku.

Do druhého zápasu nevstoupily tak dobře, a proto byl výsledek vyrovnaný. V druhém poločase se holky vrátily k poctivému výkonu z prvního zápasu a na hře to bylo znát, jenom branky díky brankářce soupeře nepřibývaly. Nakonec však holky v závěru dokázaly vstřelit po pěkné akci vítězný gól.

Třetí a poslední zápas, který měl určit vítěze turnaje, se od začátku hrál ve vysokém tempu. Holky se snažily, opět hrály hodně aktivně, soupeřky napadaly po celém hřišti a bylo na nich vidět, že jim chtějí vrátit předešlou porážku. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, ale nakonec se zastavilo ve prospěch soupeřek. Ukázkou odhodlání neprohrát, byl střet P.Kuchyňové a P.Naswetterové, kdy při vší snaze ubránit soupeřky, došlo k jejich vzájemné srážce a holky skončily v nemocnici.

Díky dosaženým výsledkům holky obsadily druhé místo.

„ I přesto, že skoro polovina týmu odehrála už v sobotu tři zápasy za dorostenky a v neděli další tři, hrály holky s velkou chutí. Neustálým napadáním a aktivní hrou předvedly, že máme do dalších turnajů na čem stavět. Výsledkově se nám nepovedl zápas s Ostravou, kde i díky kvalitě soupeřek, bylo vidět několik chyb. Za celý turnaj musím holky pochválit, hlavně za jejich poctivý přístup. “

Sestava: (G) Hedvika Mikolajková, (G) Joelle Hedvika Palásková, Tereza Dvořáková, Klára Folková, Kateřina Konopčíková, Patricie Kuchyňová, Martina Maderová, Tereza Brančíková, Veronika Kršová, Tereza Hlaviznová, Barbora Soušková, Aneta Rozehnalová, Eva Řeháková, Patricie Naswetterová, Lucie Majerová.

 

Výsledky:
FBS Olomouc – TJ Lvice Libina 9:0
FBS Olomouc – FBC Hranice 3:2

FBS Olomouc – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:7

CeskyFlorbal

Partneři: