Vytisknout
Kategorie: Starší žákyně
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.90

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_112.jpgO větrné neděli nastoupily STŽ FBS Olomouc k dalšímu kolu své soutěže.

Do Libiny se kromě děvčat těšili i jejich rodiče a fanoušci, kteří očekávali nejen zlepšené výkony hráček, ale i nabídku zdejšího vyhlášeného bufetu :-).

Skoro kompletní tým (chyběly pouze K.Sigmundová – zranění, P.Naswetterová, J.H.Palásková) se utkal s týmy FBC Přerov,  TJ Lvice Libina a S.K. P.E.M.A. OPAVA. Turnaj trochu narušilo počasí, když v prvním zápase byla přerušena elektřina, a tak se muselo hrát bez osvětlení a časomíry. Pořadatelé situaci zvládli a společně s rozhodčími a všemi týmy turnaj dokončili.

Holky k zápasům přistoupily zodpovědně, hned od první minuty hrály aktivně, což nakonec vedlo k výhrám v jednotlivých zápasech i celého turnaje.

 

Trenér: Musím holky pochválit, protože podaly lepší výkon než v předešlém turnaji. Vyrovnaly se s absencí zkušenějších hráček a zapracovaly na chybách, které nás v Ostravě trápily. Na mladších hráčkách bylo znát, že si už zvykají na větší hřiště a odlišný styl hry. Starší a zkušenější hráčky ukázaly, že se tým na ně může spolehnout a v důležitých situacích ho podržely.

Sestava: Hedvika Mikolajková(G), Tereza Dvořáková, Klára Folková, Kateřina Konopčíková, Patricie Kuchyňová, Martina Maderová, Tereza Brančíková, Veronika Kršová, Tereza Hlaviznová, Barbora Soušková, Aneta Rozehnalová, Eva Řeháková.

 

Výsledky:
FBS Olomouc – FBC Přerov 7:1
FBS Olomouc – TJ Lvice Libina 4:1
FBS Olomouc – S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:3