Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.90

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_112.jpgO větrné neděli nastoupily STŽ FBS Olomouc k dalšímu kolu své soutěže.

Do Libiny se kromě děvčat těšili i jejich rodiče a fanoušci, kteří očekávali nejen zlepšené výkony hráček, ale i nabídku zdejšího vyhlášeného bufetu :-).

Skoro kompletní tým (chyběly pouze K.Sigmundová – zranění, P.Naswetterová, J.H.Palásková) se utkal s týmy FBC Přerov,  TJ Lvice Libina a S.K. P.E.M.A. OPAVA. Turnaj trochu narušilo počasí, když v prvním zápase byla přerušena elektřina, a tak se muselo hrát bez osvětlení a časomíry. Pořadatelé situaci zvládli a společně s rozhodčími a všemi týmy turnaj dokončili.

Holky k zápasům přistoupily zodpovědně, hned od první minuty hrály aktivně, což nakonec vedlo k výhrám v jednotlivých zápasech i celého turnaje.

 

Trenér: Musím holky pochválit, protože podaly lepší výkon než v předešlém turnaji. Vyrovnaly se s absencí zkušenějších hráček a zapracovaly na chybách, které nás v Ostravě trápily. Na mladších hráčkách bylo znát, že si už zvykají na větší hřiště a odlišný styl hry. Starší a zkušenější hráčky ukázaly, že se tým na ně může spolehnout a v důležitých situacích ho podržely.

Sestava: Hedvika Mikolajková(G), Tereza Dvořáková, Klára Folková, Kateřina Konopčíková, Patricie Kuchyňová, Martina Maderová, Tereza Brančíková, Veronika Kršová, Tereza Hlaviznová, Barbora Soušková, Aneta Rozehnalová, Eva Řeháková.

 

Výsledky:
FBS Olomouc – FBC Přerov 7:1
FBS Olomouc – TJ Lvice Libina 4:1
FBS Olomouc – S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:3

CeskyFlorbal

Partneři: