Vytisknout
Kategorie: Starší žákyně
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_104.jpgKrásné slunečné sobotní dopoledne patřilo také prvnímu turnaji starších žákyň v této sezoně 2017/2018.

Kompletně nový tým STŽ složený především z loňských mladších žákyn se v ostravské ČPP Aréně představil proti domácí Ostravě, Vítkovicím a také Přerova. Předvedená hra odpovídala současným možnostem nově formujícího se týmu a vyjma zápasu s Ostravou děvčata předvedly výkon, který vedl k vítezství v zápase. Je pozitivní, že na začátku sezony vypadá situace mezi týmy  velmi vyrovnaná a že na rozdíl od loňské sezony budou zápasy napínavé až do konce  a tedy pro diváka a hráčky i zajímavé. Během letošní sezony nás čeká ještě dost zápasů, kde se hráčky především musí vyhrát a následně úkazat své florbalové dovednosti.

Komentář: Všem hráčkám patří poděkování za předvedenou hru a snahu vždy se zápasem něco udělat. Na začátku sezony nás trošičku trápí koncentrace na vlastní zápas, tak aby slečny mohly prodat vše co se na trénincích naučily. Tohle budemem muset vypilovat. Naopak musím pochvalit již samostatné rozvičení před zápasem, které má již nějaký pevný řád.  Bohužel během posledního zápasu se nám zranila jedna s klíčových hráček(STŽ i DOR)  Karolína Sigmundová , když v plném nasazení uklouzla na hokejce. Následné zranění si vyžádalo bohužel operaci, nicméně Karolína je již v domácím ošetření a všichni ji přejeme brzké uzdravení a návrat mezi plastové mantinely.Již nyní se těšíme na další turnaj , který se odehraje v Libině.

Výsledky:
FBS Olomouc – FBC Přerov 5:2
FBS Olomouc – FBC ČPP bystroň Group Ostrava 4:1
FBS Olomouc – 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:3