Vytisknout
Kategorie: Starší žákyně
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_072.jpgO minulém víkendu se podařil starším žákyním husarský kousek. Po době stříbrné :-), se konečně dostavil úspěch v podobě zlatých medailí z tohoto prestižního mezinárodního turnaje.

Starší žakyně FBS Olomouc odehrály na tomto turnaji velmi kvalitní utkání, které v základní skupině korunovaly pěti vítězstvími a jednou těsnou prohrou, kdy jsme si nebyli schopni poradit  s velmi agresivní hrou týmu  Tiger Jižní Město.
Starší žákyně do play off turnaje postupovaly z prvního místa a v semifinále dokazaly jednoznačně přehrát tým FBŠ Jihlava a ve finále si poradily se stejně starými děvčaty se Znojma. Semifinále, ale i finále je možné si pustit
zde (semifinále je hned od začatku, finále asi od 3hodiny záznamu):

http://sports-online.cz/9-rocnik-hummel-open-game-kids-2017-hala-univerzitni-kampus/

Komentář trenéra: Uspěch této kategorie je velkou odměnou za ty všechny tréninkové jednotky během uplynulé sezony, za přístup hráček k nim a za pokoru se kterou jsou ochotny naslouchat a plnit pokyny. Chtěl bych poděkovat všem hráčkám za vytvoření týmové atmosféry, která Vás děvčata katapultovala na první místo. To jak jste kvalitně odehrály semifinálový a finálový zápas si dokonce všimli i komentátoři videozáznamu a musím říci, že je to velmi příjemné slyšet, že někdo chválí hru FBS Olomouc. Z mého pohledu to byl jeden z nejhezčích turnajů za mé dosavadní působení ve FBS Olomouc. Dokázaly jste opravdu již prodat, to co jste se naučily.
velké poděkování samozřejmě patří i trenérce Dáše Sigmundové a zdravotnici Karle Pejzlové a celému realizačnímu týmu, který se podílel na týmovém a týlovém zabezpečení. Bez Vás by to prostě nebylo ono. Pro mě jste vytvořily nezapomenutelnou vzpomínku a myslím si, že pro Vás to byl v podstatě vrchol dosavadní sportovní dráhy. Ještě jednou děkuji.

Nyní nás čekají prázdniny, někteří ještě absolvujete LODM v Brně, kde budete reprezentovat Olomoucký kraj a poté již opravdu zasloužený odpočinek. Přeji Vám ať se během prázdnin zotavíte, ať si dobu volna užijete tak, jak nejlépe umíte a na soustředění AHOJ