Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_022.jpgV sobotu 20. října odcestoval tým Tigers na turnaj do nedalekých Hranic. V počtu 8 hráčů se sehrály 4 zápasy.

První zápas nás čekal proti nevyzpytatelnému Šternberku. Kluci ale nenechali nic náhodě. Přestože inkasovali v zápase jako první, tak se rychle oklepali a tlačili do obranných řad soupeře. První poločas skončil jasným vedením našeho mužstva v poměru 8:3. Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejném tempu a soupeře doslova rozválcovali. Kluci dokázali přesně praktikovat styl florbalu, který po nich vyžadujeme. Zápas nakonec skončil našim jasným vítězstvím 19:3.

V druhém zápase nás čekal Uničov. Karty turnaje byly jasně rozdány. Tyhle dva týmy si to tady rozdají o první místo. Do utkání jsme vstoupili lépe my a dostali jsme se do vedení 1:0. První poločas nakonec skončil 5:4 pro Uničov. Druhý poločas se odehrával v podobném tempu. Na konci zápasu jsme měli obrovské šance, ale bohužel jsme je nedokázali přetavit v branku. Zápas jsme tak prohráli 7:6. V tomhle zápase se 6 góly prezentoval Jakub Kárny.

Poslední dva zápasy už byly jasně v naši režii. Žraloky z Přerova jsme porazili 21:0. Proti domácím Hranicím jsme si připsali vítězství 16:1.

Sestava:

Majer, Cvrček, Jurásek, Kárny, Fiala, Tomášek, Chrapek, Příleský

Hodnocení:

První zápas super. Druhý zápas nám ukázal slabiny, na kterých musíme zapracovat. Kluci si turnaj užili, což je hlavní.

Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za dopravu a příjemnou atmosféru během turnaje.

Trenér přípravky Tomáš Skoupil.

CeskyFlorbal

Partneři: