1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_022.jpgV sobotu 20. října odcestoval tým Tigers na turnaj do nedalekých Hranic. V počtu 8 hráčů se sehrály 4 zápasy.

První zápas nás čekal proti nevyzpytatelnému Šternberku. Kluci ale nenechali nic náhodě. Přestože inkasovali v zápase jako první, tak se rychle oklepali a tlačili do obranných řad soupeře. První poločas skončil jasným vedením našeho mužstva v poměru 8:3. Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejném tempu a soupeře doslova rozválcovali. Kluci dokázali přesně praktikovat styl florbalu, který po nich vyžadujeme. Zápas nakonec skončil našim jasným vítězstvím 19:3.

V druhém zápase nás čekal Uničov. Karty turnaje byly jasně rozdány. Tyhle dva týmy si to tady rozdají o první místo. Do utkání jsme vstoupili lépe my a dostali jsme se do vedení 1:0. První poločas nakonec skončil 5:4 pro Uničov. Druhý poločas se odehrával v podobném tempu. Na konci zápasu jsme měli obrovské šance, ale bohužel jsme je nedokázali přetavit v branku. Zápas jsme tak prohráli 7:6. V tomhle zápase se 6 góly prezentoval Jakub Kárny.

Poslední dva zápasy už byly jasně v naši režii. Žraloky z Přerova jsme porazili 21:0. Proti domácím Hranicím jsme si připsali vítězství 16:1.

Sestava:

Majer, Cvrček, Jurásek, Kárny, Fiala, Tomášek, Chrapek, Příleský

Hodnocení:

První zápas super. Druhý zápas nám ukázal slabiny, na kterých musíme zapracovat. Kluci si turnaj užili, což je hlavní.

Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za dopravu a příjemnou atmosféru během turnaje.