1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_233.jpgDruhá nejmladší kategorie ženské složky FBS olomouc se představila v Hranicích na Moravě na svém dalším florbalovém turnaji.

Soupeři se tentokrát stali týmy domácíh Hranic, Ostravy a Kopřivnice.

Tým složený ze dvou trojek MLŽ a jedné trojky elévek se hned v prvním utkání potkal v letošní sezoně silným týmem Hranic. Velmi zkušeným děvčatům z Hranic náš tým odolával první polovinu zápasu když udržel do poloviny skore 1:1. Poté nás tým Hranic přehrál v přechodu 2 na 1 a zaslouženě vyhrál 6:4. Z utkání jsme se poučily a všem hráčkám připoměli jejich povinnosti v poli.

Druhým týmem se kterým jsme se utkali byl tým Ostravy. Devčata na tradičníhi rivala nastoupila poměrně rychle a hned si vytvořila dostatečný náskok. První poločas skončil 5:1 druhý jsme vyhráli 2:0.

Třetí utkání s Kopřivnicí bylo přímým soubojem o druhé místo na turnaji. Po promíchání trojiček a tak aby více odpovídali zkušenosti soupeře se nám první poločas podařilo hrát vyrovnaně 2:2. V druhé poločase však již byl na hřišti byly naše žákyně o krok dále a to díky rychlosti a napadání soupeře na jeho polovině. Utkání jsme vyhráli 5:3 a na turnaji skončili druhé.

Komentář trenéra: Chtěl bych děvčata pochvalit za nasazení s jakým k jednotlivým zápasům přistupovala a také za velkou míru trpělivosti při vysvětlování pozičních věcí. Pochvala patří obou brankářkám - standardní výkon Kláry Hodulíkové, Monika Kvapilová pak udělala pokrok ve své krátké brankářské historii. Překvapil mě velmi kvalitnípřístup elévek, zejména bych chtěl pochválit Karolínu Ludínovou, na které je vidět výrazné zplepšení.  Na závěr sezony se nám tak  rýsuje již sestava na Opengame do Brna.

Zápasy: FBS Olomouc – FBC Hranice 4:6 FBS Olomouc – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:1 FBS Olomouc – FBC Vikings DDM Kopřivnice 5:3

Sestava: Hodulíková Klára (G), Kvapilová Monika(G),Hlaviznová Tereza ©, Čočková kateřina, Majerová Lucie, Horáková Nikol, Zaoralová Lucie, Ludínová karolína, Vácůavíková Anna, Grofková Anna, Bělohlávková Elen