Mladší žákyně

Informace

Trenér: Bc. Martin Pejzl
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 605 120 453

Asistent: Kateřina Gieselová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Družstvo mladších žaček se zúčastnilo dalšího turnaje, tentokrát v blízkém Přerově. Zde jsme narazili nejdříve na domácí družstvo, následně na Ostravu a Kopřivnici.

Nedělní dopoledne na SH Rooseveltova patřilo prvnímu letošnímu turnaji mladších žákyň.

Konec sezony je již tradičně spjat s přátelskými zápasy a také pravidelnými turnaji. Mladší žáčky FBS Olomouc se pravidelně účastní v tomto období mezinárodního turnaje OSTRAVA CUP. Letošní již třetí účast byla ve znamení obhajoby lonského vítězství.

Na závěrečném turnaji sezóny, kde se s kategorií mladších žákyň loučila většina hráček, předvedla naše děvčata téměř bezchybný výkon.

Druhá nejmladší ženská kategorie olomouckého klubu pořádala předposlední turnaj mladších žákyň. Tentokrát florbalový cirkus zavítal do extraligové arény – na halu Čajkaréna. Děvčata si tak mohly na vlastní „kůži“ zkusit jaké to je hrát na palubovce této haly, kde hrají extraligové ženy FBS Olomouc.

Mladší žákyně o víkendu bojovaly v Opavě na svém dalším turnaji. Postupně se utkaly 2x s domácí Opavou, Kopřivnicí a Ostravou.

Bez hlavního trenéra, který si plnil povinnosti na rozhodujících zápasech juniorek jsme vyrazili na turnaj do Opavy. Soupeřkami nám byly týmy domácí Opavy, Přerova, Hranic a Oder.

Do nedalekého Přerova směřovaly kroky našich mladších žákyň, aby zde odehrály další turnaj své ligy. 

V nedělním dopoledni se představily mladší žákyně FBS Olomouc na svém domácím turnaji na SH Rooseveltova.

V neděli se prvního ostrého turnaje mladších žákyň zúčastnily i naše mladé naděje. Před sezónou tým mladších žákyň „zasáhla“ generační obměna a tak začíná nové dvouleté období této kategorie.

MS 2017 Blava
 

CeskyFlorbal

banner SFF 2018 244x250 04

PatrneriExtraligy

Partneři: