Mladší žákyně

Informace

Trenér: Bc. Martin Pejzl
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 605 120 453

Asistent: Kateřina Gieselová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V neděli 15.4.2018 se mladší žákyně FBS Olomouc vypravily na svůj závěrečný turnaj sezony do městat tatrovek – Kopřivnice.

Druhá nejmladší kategorie ženské složky FBS olomouc se představila v Hranicích na Moravě na svém dalším florbalovém turnaji.

Druhý nejmladší tým ženské sekce se v neděli vydal do vzdálené, skoro nahranicích s Polskem položené, vesnice Stonava, kde začky odehrály svůj další žákovský turnaj.

V nedělním odpoledni se představil tým mladších žákyň FBS Olomouc na domácím turnaji.

V sobotu 16.prosince pokračovala soutěž mladších žaček turnajem v Opavě. Pořadatelé byli rozumní a tak naplánovali začátek v předvánoční čas až na desátou hodinu, což našim holkám velice vyhovovalo.

Družstvo mladších žaček se zúčastnilo dalšího turnaje, tentokrát v blízkém Přerově. Zde jsme narazili nejdříve na domácí družstvo, následně na Ostravu a Kopřivnici.

Nedělní dopoledne na SH Rooseveltova patřilo prvnímu letošnímu turnaji mladších žákyň.

Konec sezony je již tradičně spjat s přátelskými zápasy a také pravidelnými turnaji. Mladší žáčky FBS Olomouc se pravidelně účastní v tomto období mezinárodního turnaje OSTRAVA CUP. Letošní již třetí účast byla ve znamení obhajoby lonského vítězství.

Na závěrečném turnaji sezóny, kde se s kategorií mladších žákyň loučila většina hráček, předvedla naše děvčata téměř bezchybný výkon.

Druhá nejmladší ženská kategorie olomouckého klubu pořádala předposlední turnaj mladších žákyň. Tentokrát florbalový cirkus zavítal do extraligové arény – na halu Čajkaréna. Děvčata si tak mohly na vlastní „kůži“ zkusit jaké to je hrát na palubovce této haly, kde hrají extraligové ženy FBS Olomouc.

MS 2017 Blava
 

CeskyFlorbal

banner SFF 2018 244x250 04

PatrneriExtraligy

Partneři: