Mladší žákyně

Informace

Trenér: Bc. Martin Pejzl
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 605 120 453

Asistent: Kateřina Gieselová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Závěr sezony 2017-208 patřil v kategorii MLŽ turnajům kategorie OPEN, na kterých již tradičně pomýšlíme na stupně nejvyšší.

V neděli 15.4.2018 se mladší žákyně FBS Olomouc vypravily na svůj závěrečný turnaj sezony do městat tatrovek – Kopřivnice.

Druhá nejmladší kategorie ženské složky FBS olomouc se představila v Hranicích na Moravě na svém dalším florbalovém turnaji.

Druhý nejmladší tým ženské sekce se v neděli vydal do vzdálené, skoro nahranicích s Polskem položené, vesnice Stonava, kde začky odehrály svůj další žákovský turnaj.

V nedělním odpoledni se představil tým mladších žákyň FBS Olomouc na domácím turnaji.

V sobotu 16.prosince pokračovala soutěž mladších žaček turnajem v Opavě. Pořadatelé byli rozumní a tak naplánovali začátek v předvánoční čas až na desátou hodinu, což našim holkám velice vyhovovalo.

Družstvo mladších žaček se zúčastnilo dalšího turnaje, tentokrát v blízkém Přerově. Zde jsme narazili nejdříve na domácí družstvo, následně na Ostravu a Kopřivnici.

Nedělní dopoledne na SH Rooseveltova patřilo prvnímu letošnímu turnaji mladších žákyň.

Konec sezony je již tradičně spjat s přátelskými zápasy a také pravidelnými turnaji. Mladší žáčky FBS Olomouc se pravidelně účastní v tomto období mezinárodního turnaje OSTRAVA CUP. Letošní již třetí účast byla ve znamení obhajoby lonského vítězství.

Na závěrečném turnaji sezóny, kde se s kategorií mladších žákyň loučila většina hráček, předvedla naše děvčata téměř bezchybný výkon.

MS 2017 Blava
 

CeskyFlorbal

banner SFF 2018 244x250 04

PatrneriExtraligy

Partneři: