1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_151.jpgV Olomouci se konalo další kolo soutěže starších žáků.

Prvním zápasem z domácího turnaje se hráči starších žáků utkali s družstvem z FBC Hranic. Naši hráči byli na hřišti více vidět a jejich převaha byla na místě. Nicméně i když jsme vítězili po třetinách 2:0, 2:0 a 5:0 nebyla to hra kterou jsme si představovali, že budeme hrát. Při  dalším zápase jsme chtěli  hru celkově zlepšit.

Druhý zápas nás čekal s družstvem SK Sportcentrem Prostějov kde jsme tušili těžší mužstvo. Také hra tomu nasvědčovala. V první třetině nepadl žádný gól a hráči se navzájem oťukávali  i když více jsme na protihráče doráželi  my.  Prvním gólem se nakonec prosadili naši hráči v 9 minutě 2 třetiny. Hned ale v zápětí jsme dostali vyrovnávací gól na 1:1. Hra byla nahoru a dolů a branková konstrukce protihráčů několikrát zazvonila po pár vydařených akcích našich hráčů. Nicméně branka z toho nebyla  a tak nás Prostějov potrestal gólem ,,sice sporným,, ale uznaným v hned v první minutě 3 třetiny. Kluky to srazilo a hra se začala přesouvat více na naši stranu. V 10 minutě nás nastartoval gól z nájezdu zahraný Davidem K. a to nás znovu vyburcovalo k bojovné hře. Bohužel nám ale ani ne po minutě vstřelili třetí gól jako rychlou odezvu . Ale ani to nás nesrazilo a bojovali jsme dál do poslední minuty utkání. Nicméně ani hra v šesti už nám nepomohla aspoň k vyrovnání a tak naši hráči prohráli.

FBS Olomouc – FBC Hranice  9 : 0
FBS Olomouc – SK K2 Sportcentrum Prostějov   2 : 3

Hráči: Bernard J., Dohal O.,Doubravský M., Hanák T.,Kotek D.-C, Lukáš J.,  Mynář J., Sofka V., Soušek D., Trpišovský M.,  Weise J.,

Derich Adam -G

Shodnocení:

Turnaj hodnotím pozitivně a i přes prohru s Prostějovem naši kluci bojovali . Výhru by jsme si zasloužili více ale to už tak ve sportu bývá a je potřeba se s tím vyrovnat a jít dál do dalšího boje

Autor: Kotek Miroslav