Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

stars 14 04 2016Dne 9.4.2016 se tým olomouckých STARS vypravilo do nedalekeho Šternberka, aby zde poměřil síly s týmy Šternberka, Přerova, Prostějova a Uničova.

V prvním zápase jsme dlouho hledali cestu k překonaní štermberkého gólmana. Cestu jsme pomocí individuálních akci nakonec našli a zvítězili jsme. (8:1)

V druhém zápase nás čekal rival z Přerova. Tyto zápasy slibují vždy kvalitní podívanou a dnešní zápas nebyl výjimkou. Na hřišti jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. (5:2)

Třetí zápas jsme se střetli s týmem Prostějova, který nás umi potrapit ale dnes jsme to byli my kdo diktoval tempo hry.(7:2)

Poslední zápas a v přímém souboji o první místo jsme se střetli s týmem Uničova. V tomto zápase kluci dokázali semknout a makali na 110 %. Díky tomu jsme Uničov nepustili do žádné vyloženě šance a do kráčeli si k vítězství zápase i celého turnaje. (4:1)

Shodnocení:
Klukům bych rád poděkoval za předvedení hru i nazeni po dobu celeho turnaje. Makali do posledního zápasu ikd,z nás bylo jen 8 cozse ukázalo jako naše největší zbraň. Dostali se rychleji do provozní teploty a takto rozjetý tým se nepovedlo nikomu zastavit.

CeskyFlorbal

Partneři: