Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2015-2016_2016_021.jpgPrvní zápas jsme se utkali s domácím týmem ze Šternberka a jak bývá našim ,,dobrým zvykem,, nechali jsme si dát laciné góly a celý zápas dotahovaly soupeře. 

K závěru jsme hru stáhli na dvě formace a dočkali se touženého vyrovnání. Předvedená hra ovšem neodpovídala sebevědomí našemu týmu, který si myslí, že se zápas vyhrává sám.

Druhý zápas jsme vyzvali tým z Přerova, kterým jsme měly co vracet a od toho se odvíjela motivovanost našeho týmu. V tomto zápase diváci viděli spoustu akcí umocněných skvěle chytajícími brankáři. Na závěr se nám povedlo vstřelit gól a soupeř už nestihl zareagovat a my zvítězili nejtěsnějším rozdílem 3:2.

U třetího zápasu trenérský tým a olomoucký kotel doufal, že na tento výkon hráči naváží. To se ovšem nestalo a po sérii nevydařených sól, nepřesných střel a absencí jakékoliv kombinační hry můžeme být rádi, že jsme třetí zápas s Šumperkem remízovali 1:1.

K poslednímu zápasu jsem nastoupili proti týmu z Mohelnice. Snad to bylo nově zavedeným pravidlem po „zpackaném“ předchozím zápase nebo vidinou prvního místa, ale kluci předvedli krásný týmový výkon. Pomocí přesných nahrávek jsme se bez větších problémů dostávali na půli soupeře, kde se většina zápasu odehrávala. Soupeř se zmohl pouze k pár šancím, které ale gólem neskončily.

Snad nám forma z posledního zápasu vydrží.

                                                                                                                             

TEMPISH FBS STARS Olomouc – FBC Štrernberk  3:3 

TEMPISH FBS STARS Olomouc – Spartak Přerov  3:2

TEMPISH FBS STARS Olomouc – Asper Šumperk  1:1

TEMPISH FBS STARSOlomouc – FBC Mohelnice  3:0

 

Hráči: Bernard J., Cupák M., Doubravský M., Haderka T.,Jelínek T., Kotek D.-C, Loučka D., Mynář J., Šmída T., Štrbák T., Trpišovský M., Weise J.,

Kvapil J.-G, Navrátil M.-G

 

Shodnocení:

Nakonec jsme skončili na prvním místě. S výkony v první a třetím zápase ale spokojen nejsem hlavně z důvodu že kluci nakonec nepředvedli co v nich je. Hodnocení  5/10.

Autor: Pavel Zehnula – trenér mladších žáků STARS

CeskyFlorbal

Partneři: