Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2015-2016_2015_066.jpgDne 13.12.2015 vyrazila oslabená sestava STARS do nedalekého Přerova. Na úvod nás čekal domácí tým z Přerova složený převážně z elévů. 

Zápas začal ve vlažném tempu. Hráčům jsme kladly na srdce aby se vyvarovali střel ve velké vzdálenosti. Po vydařených akcí se skóre zastavilo na hodnotě 11:0.         

Druhý zápas jsme hráli proti družstvu z Mohelnic. Byl to zatím nejkrásnější zápas. Celou dobu jsme měli více ze hry a kontrolu nad míčkem. Jedinou překážkou se stal brankář hostí, který většinu našich střel lapil.Soupeř hrozil jen z brejků, které se mu podařilo 2 x využít. Nicméně jsme měli celou dobu hru pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli 4:2.

V třetím zápase jsme opět patřili k tvůrcům hry a Hranice jsme nepustili do výraznějšího zakončení.

V posledním zápase jsme se utkali s družstvem z Lutína. Z prvotního náporu jsme ovšem vytěžili pouze 3 góly. Naši pasivitou jsme soupeři dovolili vrátit se do hry na rozdíl jednoho gólu. Soupeř nevyužil několik vyložených šancí a tak se mu vyrovnat nepovedlo. Naopak nám se podařilo vsítit pár pojišťovacích gólů a zvítězit 5:2 

                                                                                                                             

TEMPISH FBS Stars Olomouc – FBŠ Teiwaz Přerov – 11:0

TEMPISH FBS Stars Olomouc -  FBC Fat Pipe Mohelnice – 4:2

TEMPISH FBS Stars Olomouc – FBŠ Teiwaz Hranice – 5:0

TEMPISH FBS Stars Olomouc -  Tornádo Lutín-FBS Olomouc – 5:2

 

Hráči: Bernard J., Doubravský M., Haderka T.,Jelínek T., Kotek D.-C, Kvapil M., Laciga B., Loučka D.,   Štrbák T., Trpišovský M., Weise J.,

Kvapil J.-G, Kadlec  T.-G

 

Shodnocení:

 

Hodnocení turnaje rozděluji na dvě části. První polovinu ( první dva zápasy) ukazovali kombinační a aktivní florbal plné krásných zakončení do prázdné branky.

S druhou částí určitě spokojen nejsem. Předvedená ,, plácaná ,, neodpovídala kvalitám našeho celku. V zápase jsme sice vyhrály ale s předvedenou hrou spokojen nejsem a ani být nemohu. 

 

Autor: Pavel Zehnula -  trenér mladších žáků STARS

CeskyFlorbal

Partneři: