Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

Na turnaj v Olomouci jsme se všichnb_150_100_16777215_00_images_2015-2016_2015_060.jpgi těšily, protože sliboval hodně skvělých a vyrovnaných soubojů.

Na začátek jsme si to rozdaly se skupinou Rangers Olomouc, kde jsme sice zvítězily ale hra se nám nedařila tak jak jsme chtěly. Je to tak pokaždé při prvním zápasu ať hrajeme proti komukoliv a je to naše ,,černá můra prvních zápasů,,. Prvním největším zatěžkávacím soubojem byl druhý zápas proti Přerovu, do kterého jsme šli  bojovně ale nepodařilo se nám vstřelit gól, který by nás povzbudil k zvýšené aktivitě. Tady patří chvála našemu gólmanovi Jirkovi, který se musel dvakrát postavit proti nájezdu z Přerova které bravůrně zvládl. Třetí zápas proti Hranicím kluci z nepochopitelných důvodů z počátku nedokázali dát gól i když jsme hráli proti daleko slabšímu hráči. K naší úlevě se to po první, a druhém gólu změnilo a potom to už to padalo jeden po druhém. Poslední zápas byl pro nás klíčovým. V případě výhry jsme se mohli dostat na přední příčky celého utkání ale bylo to vše  o skóre. Nicméně se nám to nepodařilo a dlouho očekávaná odplata porážky Uničovu se nekonala. Zápas byl sice velice vyrovnaný ale Uničov dokázal být pohotovější v překvapení při rychlé střele na kterou jsme nedokázali odpovědět, takže výsledkem bylo pro nás zklamání z třetího místa, které nebylo naším cílem.     

                                                                                                                             

TEMPISH FBS Stars Olomouc - TEMPISH FBS Rangers Olomouc - 6 : 0

TEMPISH FBS Stars Olomouc – FBC Spartak Přerov - 0 : 2

TEMPISH FBS Stars Olomouc – FBŠ Teiwaz Hranice - 10 : 1

TEMPISH FBS Stars Olomouc – FBC ZŠ Uničov - 1 : 3

Hráči: Bernard J., Doubravský M., Jelínek T., Kotek D.-C, Kvapil M., Laciga B., Loučka D., Mynář J., Šmída T., Štrbák T., Trpišovský M., Weise J., Kvapil J.-G

 Shodnocení: Pochvala patří nasazení hráčů a bojovnosti při hře, která ale přicházela bohužel  až v samotných závěrech zápasů, což je škoda, protože naši hráči měli na to, aby obsadili  přední příčku celkového umístění. Musíme zapracovat na cvičení zakončování před soupeřovou brankou a rychlé a hlavně častější střele na soupeřova brankáře. Dále bych rád ve hře viděl častější nahrávky mezi spoluhráči a týmovou hru a né individuální samostatné prokličkování, které se neučíme a vyvarování se osobních chyb při hře. Nicméně musím říct že zápas se mi velice líbil a byli chvíle kdy jsem klukům s radostí tleskal pro jejich výkon. Chvála také patří brankáři Jirkovi který nás podržel v těžkých chvílích. 

CeskyFlorbal

Partneři: