1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_010.jpgKlub FBS Olmouc hostil v neděli 23.9.2018 na SH Rooseveltově 2.ligu juniorek - skupinu severní Moravy.

Domácí tým pak byl jediný stoprocentně úspěšný.

FBS OLOMOUC x FBC ORCA KRNOV - 8:2 (7:1, 1:0, 0:1)
Hned z rána se toho hráčky z Hané nebály. V 19. vteřině odstartovala vstřelené branky a tím i svou premiéru v juniorkách ŘEHÁKOVÁ EVA. Krnov v 2. minutě dokázal ze standardky obloučkem do šibenice srovnat stav, pak ale nevyužil nabídnutou přesilovku. Následně se již rozpoutala série ze strany FBS. Svou šanci v nájezdu neodmítla SOUŠKOVÁ (4:1) a tak si mohla také odnést míček na památku za 1. gól za juniorky. Před 1.přestávkou se ovšem utrhla z řetězu i 3. hráčka ročníku 2003, SIGMUNDOVÁ se s tím rozhodně nepárala a rovnou tam nasázela hattrick (7:1).
V 2. a 3. třetině se hra více zklidnila, tým ze severu začal bránit více zónově a Olomouc trochu proházela sestavu. SIGMUNDOVÁ navýšila svůj počet bodů do sbírky a Krnov ještě dokázal vsítit z individuálního úniku (8:2), jinak už se hrálo hodně v nevyužitých přesilovkách.

FBS ALIGATORS POZOŘICE x FBS OLOMOUC - 1:7 (1:2, 0:3, 0:2)
Aligatorky se ujaly vedení ve 4.minutě po vlastní brance domácích. V 8.minutě přežil Olomoucký tým oslabení a vzápětí zápas otočil. Nejprve po kombinaci do prázdné brány bylo srovnáno a následně bodovala KŘÍŽKOVÁ z půlky z pozice obránce (1:2).
V prostřední části excelovalo 2x nejmladší trio Olomouce a gólového zářezu se dočkala i PEJZLOVÁ MARTINA (1:5). V poslední třetině se hrála na každé straně nevyužitá přesilovka. O konečné úpravy ve skóre se postaraly NĚMCOVÁ a SOUŠKOVÁ (1:7).

Sestava: Bořutová Tereza, Cholinská Lucie (1+2), Kollárová Pavlína (G), Křížková Anna (1+1), Němcová Anna (1+0), Palinková Andrea, Pejzlová Martina (1+1), Pejzlová Pavla (0+1), Ryšavá Lenka, Řeháková Eva (3+4), Řeháková Martina, Sigmundová Karolína (6+1), Soušková Barbora (2+1), Střídová Lucie (0+1), Zemková Tereza (G).
Hráčky se s prvním kolem sezóny potkaly obstojně, především se předvedly nejmladší posily. První zápasy si s námi zahrála i nově příchozí Martina Řeháková, její koleno po zranění však potřebuje ještě více času na rekonvalescenci. Přišly nás podpořit i další zraněné hráčky Ondáková a Divišová, také další nenominované i ex hráčky, které trochu pomohly s pořádáním, za což jim patří velké DÍKY. Svůj prim trenér Martin Přibyl u juniorek zvládl bravurně. Významný vděk patří Martinu Pejzlovi, který celý den obstarával online zápis (viz 2.zápas). V neposlední řadě děkujeme divákům a fanouškům za podporu. ♥