Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_203.jpgV sobotu 24.2.2018 odpoledne jsme sehráli utkání s lídry ligy Na Lapači na Vsetíně. Předběhnout nás už nikdo nemohl, ovšem mohli jsme se ještě pokusit vystoupat výš.

FBS Ossiko Třinec -  2:3  (1:1, 1:1, 0:1)

Souboj s prvním týmem jsme rozehráli slušně. Bohužel první gól padl nám hned v začátku, velice smolný odraz po zemi na zadní tyčku do prázdné branky. Cholinská ale stačila vzápětí rychle vyrovnat.
V druhé části jsme se ujali vedení my, kdy kapitánka využila brejk. Ovšem 3 minuty na to jsme opět smolně inkasovali. Po chybě vzadu volná protihráčka před brankou trefila nejprve jen tyčku, nakonec však míček do branky přece jen dorazili.
V třetí třetině se hned v úvodu nahozený lob soupeře nešťastně odrazil od bránící Pejzlové M. do naší branky. Celou poslední část jsme ale tlačili a měli nadějné šance, nic víc už jsme ale do branky soupeře dotlačit nedokázali. Souboj nás velmi bolel, skoro každé střídání bylo nějaké zranění. Tím ale o to hodnotnější, že holky bojovaly až na krev do úplného konce.

Florbal Vsetín -  1:3  (0:0, 0:2, 1:1)

Domácí sice okupují druhou pozici před námi, ale porazit se dají. Jejich výkon byl navíc zdatně zakřiknutý, začalo se sice dříve, ale i tak už to byl dlouhý den. Šancí bylo celou první třetinu hodně na obou stranách, naše trošku nadějnější, ale do sítí nepadlo nic.
Za to v druhé části jsme dostali rovnou 2. Ten první hned v 1. minutě a druhý v 10., oba po nedorozumění v bránění. Rozhodně jsme to ale ještě nechtěli zabalit, přestože se už hráčky viděly nejradši doma. Celou třetinu jsme tlačili a dobývali svatyni soupeře. V 11. minutě jsme inkasovali opět smolně, kdy Kollárová vyjela proti nahozenému míčku, ten ji přeskočil a soupeřka za ní sama zády k brance sklepla míček do branky mezi svýma nohama.
Po oddechovém čase jsme chtěli vstřelit alespoň jeden čestný gól a překonat tak dobře chytající soupeřovu gólmanku. To se nakonec podařilo Ryšavé, která od mantinelu vymetla šibenici a zaznamenala tak svou první juniorskou trefu u nás.
Sestava: Fišerová Šárka, Gerhátová Jana, Havlová Patricie, Cholinská Lucie (2+1), Kollárová Pavlína (G), Křížková Anna, Kubínová Natálie, Němcová Anna, Ondáková Denisa, Pejzlová Martina, Pejzlová Pavla (0+1), Ryšavá Lenka (1+0), Schneiderová Adéla.

Děkuji za podporu, focení a dopravu nejen rodičům, ale i Martinovi Přibylovi, který se s námi vydal ve svém volném čase. Dále přeji všem nemocným brzké uzdravení, hezké prožití jarních prázdnin a s novými silami do dalších zápasů nádstaveb.

CeskyFlorbal

Partneři: