1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_164.jpgV neděli 14.1.2018 se tým juniorek vydal ráno do Brna společně s hostujícím přerovským triem Divišová, Palinková, Ryšavá a také ostravskou útočnicí Bořutovou.

Hala Sportpoint hráčkám sedla a v plném počtu tří lajn se dařilo.

itelligence Bulldogs Brno - 5:1 - (2:0, 0:1, 3:0)  Rozhodčí: David Poliak, Jakub Fedra

Hned první utkání jsme se střetli s našlapanými domácími. Vstup do utkání se nám povedl a po pár desítkách sekund jsme vedli, kapitánka Cholinská umístila z vytočení z rohu. Před 1.přestávkou navýšila Mondeková ze standardní situace na velkém brankovišti.

Druhá třetina byla zdatně slabší z naší strany, inkasovali jsme po klasické situaci „nedáš dostaneš“ z brejku (2:1). Ale mohli jsme pykat ještě více. Soupeř měl spoustu nebezpečných střel, naštěstí je však vždy parádně polapila brankářka Kollárová. Před 2.přestávkou jsme hráli ještě přesilovku, ale nic kloudného nepředvedli.

V poslední části výkon nebyl stále přesvědčivý, po stažení na 2 formace jsme se naštěstí opět zvedli. Pejzlová M. to vzala na sebe a po výběhu přesně zavěsila. Následně Bořutová s Cholinskou ukázaly skvělou kombinaci přes celé hřiště s úspěšným zakončením. Soupeř ještě aplikoval v posledních 4 minutách několikrát powerplay, minutu před koncem jsme to využili my do prázdné a Bořutová tímto otevřela svou střeleckou kariéru u nás.

1. FBK Rožnov p/R - 12:1 - (1:0, 5:0, 6:1)  Rozhodčí: David Poliak, Jakub Fedra

Do utkání jsme vstoupili vlažně po 2zápasové pauze, kdy jsme byli podpořit naše kluky na výběrech starších žáků na hale VUT. Protočili jsme trochu sestavu, do pole se dostala místo nemocné Mondeková brankářka Kollárová a 2 obránce jsme vyměnili s útočníky. 8mičlenný soupeř tak vzdoroval poměrně dlouho. Jediný gól 1.části vstřelila Bořutová, tentokrát již regulérně z dorážky.

V 2.části se holky po lehkém posilovacím cvičení již rozjely. Bořutová i Ondáková se trefily krásně z 1ní. Potom kraloval Přerov a poprvé se za náš tým prosadily postupně všechny 3 zástupkyně. Divišová ze samostatného výjezdu do zadní šibenice, Ryšavá tahem ze středu a Palinková dalekonosnou od půlky přímo pod víko.

Začátkem poslední části jsme inkasovali po vlastních zmatcích v obraně, na což byla i brankářka Zemková krátká (6:1) Naštěstí ihned po 17ti sekundách oplatila Kubínová ze standardky. Poté vstřelila gól Divišová po samostatném úniku a Bořutová z 1ní, která tak dokonala svůj hattrick. Následovala ji i Ondáková, nejprve po krásné kombinaci a pak z úniku ze středu. Mezitím ještě Cholinská našla krásně krosem Pejzlovou M., která se nemýlila. Cíl vyhrát o 10 branek tak byl splněn a my jely spokojeně domů.

Sestava: Bořutová Tereza (4+1), Divišová Veronika (2+1), Fišerová Šárka, Havlová Patricie (1+1), Cholinská Lucie (2+6), Kollárová Pavlína (0+1), Kubínová Natálie (0+1), Křížková Anna, Mondeková Adéla (1+1), Němcová Anna (0+1), Ondáková Denisa (3+0), Palinková Andrea (1+0), Pejzlová Martina (2+0), Pejzlová Pavla, Ryšavá Lenka (1+2), Střídová Lucie (0+1), Zemková Tereza (G)

Trenérka chválí hráčky za poslouchání taktických pokynů a plnění úkolů. Díky 6ti bodům jsme se posunuli na 3.příčku v tabulce. Moc děkujeme paní Křížkové za fotodokumentaci.