1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2019-2020_2019_020.jpgV neděli 4. 11. 2019 absolvoval tým FBS WU19 celodenní výjezd k východním hranicím státu.

Na hale SH Stars Třinec olomoucký celek sklátil poslední FbC Asper Šumperk 11:0 a čtvrtý FbC KOVO KM Frýdek-Místek 10:1. Brankový rozdíl činí nyní >7 gólů na zápas.

FBS Olomouc - FbC Asper Šumperk   11:0   (4:0, 4:0, 3:0)

Do týmu se po skoro 2 letech vrátila talentovaná Ester Palásková a svůj comeback okořenila vstřeleným gólem hned po pár sekundách ve svém prvním střídání. Spoluhráčky ji v tom nenechaly samotnou a do 1. pauzy přidaly ještě 3.

V 2. části se trefila Rozehnalová z první, Divišová z otočky a také Sigmundová s Kacelovou. V poslední třetině Palásková přidala 2. gól do počtu po kombinaci s Ondákovou. Dvojciferného skóre dosáhla pak Divišová a poslední úpravu dokonala Němcová.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc   1:10  (0:7, 1:3, 0:0)

Na svůj 2. zápas hráčky musely čekat skoro 5 hodin, v začátku utkání to ale nebylo vůbec poznat. Divišová ukázala svou útočnou náturu a vsítila hned 23 sekund po začátku. Po ní předvedla bekendovou parádičku Kacelová a následně Ondáková soupeře odrovnala 5ti góly.

V 2. třetině soupeř změnil brankařku, ale olomoucké hráčky se začaly trefovat více spíše vedle. Herní úpadek ještě oddálila Soušková, následně se ale soupeř dokázal dokonce prosadit z brejku. Minutu poté odpověděla Rozehnalová a dvojciferného skóre dosáhla Palásková.

V poslední části již na hanačkách byla poznat únava po celém dni, střel ubylo a soupeř našel svůj recept jak olomouckým zatápět. Nakonec se skóre již nezměnilo.