Junioři

Informace

Trenér: Mgr. Lukáš Rubín
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 721 723 252

Asistent: Mgr. Michal Hanusek 
e-mail: 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.:
+420 777 653 502 

Vedoucí týmu: Jaroslav Duda st.
e-mail: 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.:
+420 602 295 077

O uplynulém víkendu čekala extraligové juniory první větší cestovatelská anabáze po Česku. Kluci z Hané cestovali nejprve k sobotnímu zápasu KB ligy juniorů do Plzně. O den později nás pak čekalo Kladno na jejich domácí půdě.

Den české státnosti a uplynulý „prodloužený“ víkend byl ve znamení posledních zápasů I. fáze KB ligy juniorů.

V neděli 17. 9. odcestovali olomoučtí junioři do Ostravy do ČPP Arény k premiérovému utkání juniorské extraligy proti týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, o dva dny později si to v domácím zápase na Čajkaréně rozdali proti Florbal Torpedo Havířov.

2017 080V sobotu a neděli 9.–10. 9. se v Olomouci na 3 sportovních halách uskutečnil 3. ročník mezinárodního mládežnického turnaje Fat Pipe Moravian Cup, ve kterém se představili i naši „extraligoví“ junioři.

2017 73Největší mezinárodní mládežnický turnaj na světě, Prague Games, se v letošním roce konal v netradičním termínu ve všední dny od úterý do pátku uprostřed slunečného července (11.–14. 7.).

Junioři ve čtvrtfinále proti Horní Suché ukázali týmového ducha a mohli se tak radovat z vydřeného vítězství v těžké sérii.

Po velké debatě v týmu jsme si pro čtvrtfinále 2. ligy juniorů zvolili Horní Suchou. Proti tomuto soupeři jsme v sezóně dokázali dvakrát bez problému zvýtězit, takže tým z Moravskoslezského kraje byl rozumnou volbou.

Juniory v neděli čekaly závěrečné bitvy základní části 2. ligy. Prvním soupeřem měl být tradiční rival z Přerova a druhým, do té doby neporaženým, tým Gullivers Brno.

Junioři v sobotu odcestovali do nedalekého Prostějova. V případě dvou vítězství se měl tým posunout zpět na 2. místo 2. ligové tabulky.

V neděli,  19.2. 2017 se konalo 17. kolo 2. ligy juniorů. Tým odjel na zápasy s cílem urvat 6 bodů a udržet kontakt s druhým Znojmem.

repre2017
 

baner2FBS

nabor zatim

baner4FBS

Partneři: