Junioři

Informace

Trenér: Mgr. Lukáš Rubín
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 721 723 252

Asistent: Mgr. Michal Hanusek 
e-mail: 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.:
+420 777 653 502 

Vedoucí týmu: Jaroslav Duda st.
e-mail: 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.:
+420 602 295 077

O uplynulém herním víkendu vstoupili junioři do druhé poloviny základní části KB ligy. V sobotu nejprve v litovelském azylu hostili slávistický tým z Plzně, o den později pak Kladno na Čajkaréně.

První polovina základní části KB ligy juniorů byla završena o uplynulém herním víkendu. V sobotu jsme cestovali vlakem do Znojma, o den později pak do Pardubic.

Netradičně v pátek odpoledne dne 17. 11., tedy ve sváteční Den boje za svobodu a demokracii, se odehrálo další kolo KB ligy juniorů.

Uplynulý herní víkend absolvovali olomoučtí junioři svoji druhou výjezdní anabázi, ve které nacestovali vlakem více než tisíc kilometrů během dvou dní.

Uplynulý herní víkend pořádali olomoučtí junioři v KB lize domácí zápasy v domovském prostředí na Čajkaréně.

O uplynulém víkendu čekala extraligové juniory první větší cestovatelská anabáze po Česku. Kluci z Hané cestovali nejprve k sobotnímu zápasu KB ligy juniorů do Plzně. O den později nás pak čekalo Kladno na jejich domácí půdě.

Den české státnosti a uplynulý „prodloužený“ víkend byl ve znamení posledních zápasů I. fáze KB ligy juniorů.

V neděli 17. 9. odcestovali olomoučtí junioři do Ostravy do ČPP Arény k premiérovému utkání juniorské extraligy proti týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, o dva dny později si to v domácím zápase na Čajkaréně rozdali proti Florbal Torpedo Havířov.

2017 080V sobotu a neděli 9.–10. 9. se v Olomouci na 3 sportovních halách uskutečnil 3. ročník mezinárodního mládežnického turnaje Fat Pipe Moravian Cup, ve kterém se představili i naši „extraligoví“ junioři.

2017 73Největší mezinárodní mládežnický turnaj na světě, Prague Games, se v letošním roce konal v netradičním termínu ve všední dny od úterý do pátku uprostřed slunečného července (11.–14. 7.).

MS 2017 Blava
 

CeskyFlorbal

banner SFF 2018 244x250 04

PatrneriExtraligy

Partneři: