Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_173.jpgV neděli 21. ledna se poprvé v roce 2018 představili naši elévové a hned to byly dva týmy (Stars a Rangers).

Nutno říci hned na úvod, že nás trápí velká marodka, proto jsme na turnaj odcestovali v opravdu nízkém počtu. 

Jejich soupeři na turnaji byli: FBC Hranice, FBC Lipník a FBC Přerov Ďáblové. 

STARS:
Elévové Stars se měli hned v prvním utkání představit proti nejtěžšímu soupeři na turnaji - Přerovu. Zápas byl od prvních vteřin vyrovnaný a kluci opravdu bojovali až do konce a ikdyž v celkovém součtu prohráli 14:13, tak díky systému turnaje, že se počítají body z každého hřiště do výsledné tabulky zvlášť, tak jsme dosáhli stejně jako soupeř 3 bodů, když kluci na jednom hřišti dokázali zvítězit. Druhý zápas s Hranicema už byl o něco poklidnější, jelikož chlapci kontrolovali výsledek a dovedli zápas do vítězného konce. S Lipníkem to bylo ovšem jedno velké trápení, ale vyrovnaný zápas jsme nakonec dotáhli do vítězného konce. V posledním zápase byl výkon kluků už hodně ovlivněný únavou, ale nakonec ho dokazáli dotáhnout do vítězného konce. 

RANGERS:
Elévy Rangers čekal v prvním utkání duel s Lipníkem. Ač byl zápas poměrně vyrovnaný, tak jsme naráželi na soupeřova dobře připraveného brankáře, přes kterého se naši kluci nedokázali prosadit. Druhý zápas proti Přerovu byl celkem jednoznačný pro našeho rivala, který si zápas hlídal od začátku až do konce. Utkání proti zkušenějším klukům ze Stars bylo spíše v tréninkovém tempu, ale nutno pochválit chlapce za druhou polovinu zápasu, ve které dokázali s týmem Stars držet krok. Poslední zápas s Hranicemi nebyl výkonem chlapců vůbec špatný, ale bohužel se i tady únava podepsala a Hranice se mohly radovat z vítězství.

V celkovém součtu tým Stars obsadil druhé místo na turnaji (ale pouze o skóre) a Rangers, i přes solidní výkon na oslabenou sestavu skončili celkově na pátém místě.

Výsledky: 

FBS Olomouc Stars - FBC Přerov Ďáblové 13:14
FBS Olomouc Stars - FBC Hranice 29:5
FBS Olomouc Stars - FBC Lipník 17:13
FBS Olomouc Stars - FBS Olomouc Rangers 24:8

FBS Olomouc Rangers - FBC Lipník 3:14
FBS Olomouc Rangers - FBC Přerov Ďáblové 2:32
FBS Olomouc Rangers - FBS Olomouc Stars 8:24
FBS Olomouc Rangers - FBC Hranice 8:21

Sestava: 

Stars: Bartoň, Fiala, Bečica, Karger, Křížek, Galba, Musil, Strašil, Mach, Byrtus, Tomášek

Rangers: Sofronieski, Konopka, Pedriali, Schwáb, Dvořák O., Smejkal, Horník, Kolomazník, Lažnovský, Dvořák T.

Závěrem zbývá poděkovat všem hráčům, rodičům a realizačnímu týmu. 

CeskyFlorbal

Partneři: