Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_159.jpgPoslední turnaj elévů v tomto roce se odehrál ve městě Prostějov. Po dobrých výkonech z předešlých turnajů tak chtěli kluci konečně urvat zlaté medaile.

V první zápase nastoupili proti domácímu celku Sk K2 Prostějov, kterému mohli vrátit porážku z domácího turnaje. Hned od začátku utkání to vypadalo, jako by soupeř ještě spal. Kluci si na hřišti dělali, co chtěli a soupeře velmi rychle přehráli. Zápas skončil vysokým výsledkem 22:5.

Ve druhém zápase nás čekal tým Hranic. Zatímco Rangers bojovali proti holkám, kde i přes velké nasazení prohrávali, tým Stars svého soupeře doslova přejel, kdy mu během prvních pár minut nasázel pět gólů. Ve druhém poločase se sice síly vyrovnaly, přesto to již soupeři nestačilo na obrat a prohrál 10:16.

Další zápas s týmem Lipníka byl o poznání těžší. I když kluci měli opět herní převahu, začali být zároveň nepozorní a nedůrazní při bránění a pouštěli tak soupeře do hry. Kluci přitom dělali zbytečné chyby, kterých se většinou vyvarují. Zápas jsme vyhráli relativně těsným výsledkem 13:10.

Poslední zápas proti Přerovu rozhodl, zda elévové získají první místo. Toto utkání bylo asi nejhorší utkání týmu Stars. Kluci nebyli vůbec důrazní v obraně a místy již nepochopitelně vzdávali zápas. Po krizi na začátku druhé poloviny, kdy dostali tři rychlé góly, se zvedli a zápas zdramatizovali na 5:7. Na druhém hřišti naštěstí diktoval tempo hry náš tým Rangers a výsledek tak upravil na konečných 15:12. Elévové tak poprvé v sezóně oslavili zisk prvního místa.

 

Hodnocení trenéra:

Na klucích je opět vidět zlepšení a to zejména ve vedení míčku, orientaci na hřišti a hře jeden na jednoho. Avšak pokud se klukům na začátku utkání daří příliš, začínají polevovat v obraně a nechávají soupeře vrátit se do utkání. Za celý turnaj bych chtěl pochválit brankáře Viléma Bodnara, který kromě krásných zákroků vychytal také všech pět trestných střílení.

 

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za dopravu kluků na turnaj a podporu v hledišti. Náš trenérský tým se na Vás těší na dalším turnaji 8.1. v Litovli.

 

FBS : SK K2 Sportcentrum Prostějov 22:5

FBS : FBC Hranice 16:10

FBS : FBC Lipník 13:10

FBS : FBS Spartak Přerov Plameny 15:12

 

Soupiska:

Stars: Bodnar Vilém (g), Bečica Radim, Daniš Martin, Fiala Lukáš, Novák Kryštof, Romanovský Matěj, Vysloužil Jan

Rangers: Ettel Martin, Janalík Vítek, Karger Jakub, Kubeš Vojtěch, Poláček Šimon, Salač Michal, Švarc Šimon

CeskyFlorbal

Partneři: