Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_144.jpgTřetí turnaj v tomto roce, třetí stříbro. To jsou statistiky, které má na kontě tým elévů. O třetí stříbro se tentokrát postaral v Mohelnici.

A jak tomu obvykle bývá, první zápas máme vždy pomalý start. Kluci se však po pár minutách dostali do pohody a přehráli tým Lutína velkým rozdílem. Tento hladký průběh utkání ovšem našim elévům zkomplikoval utkání druhé. Soupeř ze Šternberka byl totiž mnohem větším oříškem než si kluci mysleli, zejména pak soupeřova hra tělem. Prvních pár minut zápasu se tak nevydařilo. Poté si kluci na tento způsob hry zvykli a začali soupeře dotahovat. Druhou polovinu již byly síly vyrovnané (důkazem bylo, že trenér Šternberka nepřistoupil k power play, jak mívá ve zvyku). Tento krásný zápas, kde kluci nabrali hodně zkušeností, bohužel skončil 10:13 ve prospěch soupeře. V dalších zápasech změřili elévové síly s týmy Mohelnice a Přerova. V utkání s Mohelnicí došlo k neobvyklému jevu, a to k prohození hráčů týmu Mohelnice po první polovině, což zápas nepříjemně zkomplikovalo. Nakonec jsme vyhráli těsným rozdílem 10:9. Poslední zápas proti Přerovu si kluci užívali a přehráli soupeře 17:5.

Z mého pohledu odehráli kluci nejlepší turnaj. Zaslouží si za to velkou pochvalu. Zapracovat by se mělo na hře pod tlakem a na malém prostoru, kdy se občas kluci zbytečně rychle zbavují míčku.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem rodičům za dopravu kluků na turnaj a za podpory v hledišti. Těšíme se na Vás na dalším turnaji, který se bude konat 11.12. v Prostějově.

 

FBS x FBC Tornáda Lutín 24:1

FBS x Fbc Šternberk 10:13

FBS x FBC MOHELNICE 10:9

FBS x FBC Spartak Přerov Plameny 17:5

 

Soupiska:

Bílí:

Vilém Bodnar (G), Radim Bečica, Matěj Romanovský, Kryštof Novák, Adam Sedlák, Martin Pavlík, Šimon Švarc, Martin Daniš

 

Modří:

Jakub opletal (G), Lukáš Opletal, Vojta Kubeš, Šimon Poláček, Jonáš Procházka, Matěj Konkol, Vítek Janalík, Adam Novák, Lukáš Fiala

CeskyFlorbal

Partneři: