Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.90

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_137.jpgPo prvním úspěšném domácím turnaji elévů, na kterém kluci skončili na druhém místě, nás opět čekal domácí turnaj. Tentokrát se soupeři z Lutína, Hranic a Prostějova.

Našim hráčům se povedlo navázat na dobrý výkon z předchozího turnaje, a po výhrách nad týmy Lutína a Hranic svedli bitvu o první příčku s Prostějovem, kterou prohráli těsným výsledkem 15:17.

Za turnaj bych chtěl opět pochválit všechny hráče. Oproti loňské sezóně nevypustily týmy ani jeden zápas a jejich výkony mají prozatím vzestupnou tendenci. Obecně nám v tuto chvíli jde lépe útok než obrana, avšak nejlepší obrana je právě útok, takže to zatím vůbec nevadí. Technicky jsme na tom mnohdy lépe než soupeř, což je velmi důležitý faktor. Na to, že tým modrých byl složen převážně z nováčků a hráčů, kteří ligu elévů ještě nikdy nehráli, si tento tým vedl velmi dobře a v podstatě prohrál pouze s Prostějovem díky smolné koncovce. Také tým bílých si zaslouží pochvalu hlavně za poslední zápas, kdy se  za nepříznivého stavu 3:6 po první polovině, nevzdal a dokázal otočit výsledek na 11:10.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za pomoc s pořádáním turnaje a za podporu kluků na hřišti. Náš trenérský tým se bude těšit nejen na kluky, ale i na Vás u našeho dalšího turnaje konajícího se 19.11. v Mohelnici.

 

FBS Olomouc : Lutín – 21:7
FBS Olomouc : Hranice – 17:12
FBS Olomouc :  Prostějov 15:17

 

Soupiska:

Bílí: Bečica Radim, Konkol Matěj, Bodnár Vilém (G), Novák Kryštof, Pavlík Martin (C), Švarc Šimon, Vysloužil Jan

Modří: Ettel Martin, Fiala Lukáš, Karger Jakub, Novák Adam, Opletal Jakub (G), Opletal Lukáš, Poláček Šimon, Mach Štěpán

Jan Grohmann

CeskyFlorbal

Partneři: