Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2015-2016_2016_053.jpgV předposledním turnaji sezóny zamířili elévové do Litovle. Po předchozím úspěšném turnaji jeli opět zabojovat o nejvyšší pozice.

 

FBS TEMPISH Olomouc : Asper Šumperk - 22:5

 

V prvním zápase nás čekal tým Šumperka. Zápas nebyl pro kluky příliš těžký. Soupeř nejenže dorazil v menším počtu, ale také na nás nestačil na hřišti. Kluci zápas s přehledem kontrolovali a získali první vítězství s výsledkem 22:5.

FBS TEMPISH Olomouc : Tatran Litovel - 12:11

 

Již druhé utkání s Litovlí bylo mnohem napínavější. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, a to až do závěrečných minut, kdy se nám v posledních pěti sekundách podařilo vstřelit gól, a získat tak  další, tentokrát těsné, vítězství 12:11.

FBS TEMPISH Olomouc : Spartak Přerov - 3:20

 

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti nejsilnějšímu týmu olomoucké ligy elévů - Spartaku Přerov. Přerov  opět potvrdil svou dominanci v lize. Již po pár minutách měl celý zápas pod kontrolou. Naše hráče převyšoval nejen technicky ale i fyzicky, a tak zaslouženě zvítězil 20:3.

FBS TEMPISH Olomouc : Teiwaz Přerov - 10:10

 

Poslední zápas se nesl ve znamení boje o druhé místo. Zápas proti Tiewaz Hranice se vyvíjel velmi podobně jako zápas s Litovlí. Tentokrát bylo více štěstí na florbalkách hostů, kteří jednu sekundu před koncem vsítili branku, která znamenala remízu 10:10.  Na celkové umístění jsme museli počkat až do konce utkání Litovel–Teiwaz Přerov. Vítězství Přerova by nás automaticky posunulo na třetí příčku. Naštěstí se Litovli povedlo toto utkání vyhrát, a my se tak radovali z druhého místa.

Hodnocení trenéra:

Tento turnaj nám ukázal, co klukům na hřišti nejvíce chybí. Mám dojem, že někteří hráči ani nemají chuť hrát. Chybí jim  hlavně pohyb na hřišti a bojovnost. Nepřipadá mi, že by se kluci nějak moc chtěli přetrhnout a snažit se ten zápas doopravdy vyhrát. Tento stav ještě víc mrzí, když je pak člověk vidí po zápase hrát si na honěnou, po níž jsou kluci unavenější než po zápase. Nezbývá než  na tomto aspektu zapracovat. Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům za podporu v hledišti a odvoz kluků na turnaj.

Soupiska:

Stars:

Ambrož Martin, Brzobohatý Kryštof (G), Hejtmánek Vojtěch, Hruška Ondřej, Náplava Jonáš, Pavlík Martin, Steskal Ondřej, Vavrečka Jakub,

Rangers:

Bečica Radim, Blecha Jan (G), Daniš Martin, Kubeš Vojtěch, Nemrava Jan, Romanovský Matěj, Švarc Šimon, Vysloužil Jan, Siedloczek Sebastian

CeskyFlorbal

Partneři: