Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018

Elévové - Stars

Informace

Trenér: Daniel Tichý
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 776 489 819

Trenér: Martina Pejzlová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 603 542 041

Asistent: Jakub Mynář
e-mail: jakub.mynář@fbsolomouc.cz
tel.: 

Asistent: Lukáš Frydrych
e-mail: 
tel.:  +420 608 081 504

Vedoucí týmu: Táňa Musilová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 777 092 117

Juniorský OSTRAVA CUP je jeden ze dvou největších turnajů na Moravě.

O uplynulém víkendu se olomoučtí elévové zúčastnili turnaje v Brně. Turnaje se zúčastnilo 20 týmů (převážně z Jihomoravského kraje).

V neděli 21. ledna se poprvé v roce 2018 představili naši elévové a hned to byly dva týmy (Stars a Rangers).

Vůbec poprvé od doby, kdy se olomoucká soutěž elévů hraje na dvou hřištích, tak náš oddíl přihlásil dva týmy - STARS a RANGERS.

V sobotu 20. 5. vyrazil olomoucký tým elévů čítající 10 hráčů a 3 členy realizačního týmu, v čele s hlavním trenérem Janem Grohmannem, na dvoudenní turnaj O pohár starosty Sokol Brno 1, který se konal, kde jinde než v Brně.

I když se sezóna elévů chýlí ke konci, jejich forma nadále stoupá. Důkazem je tomu další druhé místo z Hranic, kde byl lepším týmem pouze Přerov.

Poslední turnaj elévů v tomto roce se odehrál ve městě Prostějov. Po dobrých výkonech z předešlých turnajů tak chtěli kluci konečně urvat zlaté medaile.

Třetí turnaj v tomto roce, třetí stříbro. To jsou statistiky, které má na kontě tým elévů. O třetí stříbro se tentokrát postaral v Mohelnici.

Po prvním úspěšném domácím turnaji elévů, na kterém kluci skončili na druhém místě, nás opět čekal domácí turnaj. Tentokrát se soupeři z Lutína, Hranic a Prostějova.

V předposledním turnaji sezóny zamířili elévové do Litovle. Po předchozím úspěšném turnaji jeli opět zabojovat o nejvyšší pozice.

CeskyFlorbal

Partneři: