Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_050.jpgV sobotu 2. 2. se vydal tým elévek do ostravské ČPP Arény.

Naše děvčata se postupně utkala s Ostravou, Vítkovicemi, Životicemi a Přerovem. S hořkostí porážky elévky odcházely pouze jednou, což v konečném závěru znamenalo krásné druhé místo.

První utkání děvčata poměřila síly s nejsuverénnějším týmem této kategorie Ostravou.  I když výsledek 10:3 pro Ostravu může vypadat jako jednoznačná převaha ostravských děvčat, nebylo tomu tak po celý zápas. V tomto zápase musím děvčata pochválit za bojovnost, kterou na hřišti předvedly. Hráčkám Ostravy nedaly nic zadarmo a vytvořily si spoustu gólových šancích, které bohužel skončily na výborně chytající ostravské gólmance. Nasazení, tempo a chuť do hry si naše děvčata přenesla do dalších zápasů a ostatním soupeřům již nedala šanci.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem děvčatům za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za podporu a bezpečnou dopravu na turnaj.

Výsledky:

FBS Olomouc Červené x FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:10

FBS Olomouc Červené x FBC “BARBARIENS“ H. Životice 10:0

FBS Olomouc Červené x FBC Přerov Zubřice 14:0

FBS Olomouc Červené x SC TEMPISH Vítkovice 13:4

 

Sestava: Dušková Barbora, Přibíková Sabina -  Koutná Kateřina, Opletalová Tereza, Stýblová Tatiana, Zaoralová Lucie, Kratochvílová Natálie, Krčková Lucie, Štraitová Viktorie

CeskyFlorbal

Partneři: