Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2017_029.jpgV sobotu 4. 3. zamířil tým elévek do nedalekého Přerova.

Z důvodu stále probíhajících jarních prázdnin se naše děvčata představila ve skromném počtu čtyř hráček do pole a jedné brankářky. Náš druhý tým byl tentokrát nahrazen dalším týmem Přerova.

Celý turnaj odstartovalo utkání našich elévek s týmem Přerova - Zubřice. Celé utkání se odehrávalo spíše v ospalejším tempu. Většinu času byla naše děvčata na míčku a v poklidu si došla pro výhru 13:2.

Další dvě utkání proti týmům Přerova - Dračice a Vítkovicím se vyvíjela v podobném duchu. Naše děvčata dokázala se soupeřkami držet krok první polovinu zápasu. V druhých polovinách utkání docházely holkám síly a pak již nedokázaly soupeřkám vzdorovat.

V posledním zápase čekala naše děvčata soupeřky z FBC Ostrava. Jelikož oba týmy měly po jedné výhře, tento zápas znamenal přímý boj o bronz. Holky věděly, že je čekají důrazně hrající soupeřky, proto se nenechaly při tvrdším kontaktu rozhodit a „rvaly“ se o každý míček. Po první polovině svítil na světelné tabuli stav 2:2. Dalo by se očekávat, že našim holkám budou docházet síly jako v předchozích zápasech. Ale opak byl pravdou, síly ubývaly více soupeřkám, naše elévky běhaly a bojovaly, jakoby o přestávce vypily „živou vodu“ a týmovým výkonem si došly pro výhru 4:2 a celkové třetí místo na turnaji.

 

Výsledky:

FBS Olomouc EL x FBC Přerov Zubřice EL 13:2

FBS Olomouc EL x Florbal Vítkovice EL 7:11

FBS Olomouc EL x FBC Přerov Dračice 4:8

FBS Olomouc EL x FBC Ostrava 4:2

Sestava:

Crháková Šárka ( G) – Bělohlávková Elča, Kurková Terezka, Majerová Lucka, Zahradníčková Terezka

CeskyFlorbal

Partneři: