Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2017_021.jpgNedělní dopoledne patřilo v ostravské ČPP Aréně elévkám. Na turnaji se představil pouze jeden olomoucký tým, protože druhý byl nahrazen na žádost Vítkovic jejich dalším týmem z důvodu velkého počtu dětí.

Na úvod turnaje se naše děvčata střetla s týmem Vítkovic 1, které měly již první zápas za sebou. Počáteční tempo zápasu udávala naše děvčata, která se brzy dostala do vedení 2:0. V druhé půli zápasu se role otočily a převahu na hřišti začala mít děvčata z Vítkovic, která se nakonec radovala z výhry 5:3.

Utkání s Vítkovicemi 2 a Přerovem se nesla v podobném duchu. Olomoucká děvčata měla v obou zápasech navrch a soupeřky přehrávala svou šikovností na hokejce a rychlostí. Díky těmto aspektům si holky došly v poklidu pro výhry 7:1 a 7:2.

Poslední zápas celého turnaje byl přímý souboj našich elévek a děvčat z Ostravy o celkové druhé místo. Již od této kategorie se Ostrava prezentuje především tvrdou hrou tělem a velkým důrazem u mantinelu, který rozhodčí bohužel příliš pouštěla. Ještě první polovinu zápasu dokázaly holky soupeřkám vzdorovat, v druhé půli zápasu již brzy odskočily soupeřky do vedení a naše děvčata již neměla sílu zápas otočit ve svůj prospěch.

Děvčatům patří od obou trenérek velká pochvala za předvedenou hru, bojovnost na hřišti a vzorné chování po dobu celého turnaje.  Dále děkujeme všem rodičům za bezpečnou dopravu na turnaj a zpět.

Výsledky:

FBS Olomouc  x  1. SC TEMPISH Vítkovice 1  3:5

FBS Olomouc  x  1. SC TEMPISH Vítkovice 2  7:1 

FBS Olomouc  x FBC Spartak Přerov Zubřice 7:2

FBS Olomouc  x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:8

Sestava:

Crháková Šárka (G) – Haltufová Anežka, Kurková Kristýna, Majerová Lucie, Fišerová Jana, Frommerová Jolana, Zaoralová Lucie, Kurková Terezie, Zahradníčková Tereza, Vavrečková Anna, Ludínová Karolína

CeskyFlorbal

Partneři: