Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_149.jpgPrvní adventní neděli čekal naše nejmladší děvčata třetí turnaj, tentokrát na domácí půdě sportovní haly Roosveltova.

Již podruhé na turnaji nastupovaly dva olomoucké týmy elévek, z důvodu ne příliš šťastného rozhodnutí, doplnit malý počet družstev na turnaji elévek vždy o jeden tým mladších žákyň.

Oba olomoucké týmy se postupně utkaly s týmem z Přerova a ostravskými týmy FBS ČPP Ostrava a 1. SC TEMPISH Vítkovice.  Na závěr celého turnaje se naše děvčata střetla ve vzájemném utkání.

Za zmínku stojí závěrečný souboj olomouckých týmů, ve kterém se trenérky rozhodly do zápasu příliš nezasahovat a nechaly děvčata, aby se v tomto „sesterském“ boji o vítězství samy popraly.  U některých děvčat byla vidět zdravá rivalita a touha vyhrát mnohem víc, než v zápase s ostatními soupeři. 

Na závěr bychom chtěli poděkovat Všem rodičům, kteří se podíleli na pořádání a zajistili tak bezproblémový chod celého turnaje. Poděkování patří také děvčatům za vzorné chování a reprezentaci klubu.

Výsledky:

FBS Olomouc EL 1 - FBC Spartak Přerov EL  0:12

FBS Olomouc EL 1 – 1. SC TEMPISH Vítkovice EL  2:10

FBS Olomouc EL 1 – FBC ČPP Ostrava EL  2:9

FBS Olomouc EL 1 - FBS Olomouc EL 2     6:4

FBS Olomouc EL 2 – FBC Spartak Přerov EL  4:8

FBS Olomouc EL 2 – FBC ČPP Ostrava EL 8:5

FBS Olomouc EL 2 – 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:7

Celkové pořadí:

  1. FBC Spartak Přerov
  2. SC TEMPISH Vítkovice
  3. FBC ČPP Ostrava
  4. FBS Olomouc EL 2
  5. FBS Olomouc EL 1

 

Sestava FBS Olomouc EL 1:

Bubeníčková Aneta, Coufalová Amálie, Crháková Šárka (G), Čočková Kateřina, Fišerová Jana, Haltufová Anežka, Kurková Kristýna, Kurková Terezie

Sestava FBS Olomouc EL 2:

Krčková Lucie, Ludínová Karolína, Majerová Lucie, Opletalová Tereza, Přibíková Sabina, Vavrečková Anna, Zaoralová Lucie, Rozsypalová Eliška

CeskyFlorbal

Partneři: