Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_057.jpgDne 24. 2. 2019 se uskutečnil další turnaj našich nejmladších děvčat tentokrát v domácím prostředí na SPŠ Rooseveltova.

Náš klub na tomto turnaji zastupovaly dva týmy červené a duhové. Postupně se holky utkaly s týmy z Vítkovic, Přerova a Životic. Hned v první třetině turnaje se naše děvčata utkala proti sobě. Jak je tomu vždy, zápas byl vyrovnaný se šťastnějším koncem pro červené. Červené poté vyhrály všechny zápasy a zaslouženě si vybojovaly zlaté medaile. Na konci turnaje duhové holky svedly přímý souboj o druhé místo proti Životicím. Vyrovnaný zápas nakonec skončil šťastněji pro holky z Životic a duhové se musely spokojit se třetím místem na turnaji.

Všechny holky bychom chtěly pochválit za nasazení a výbornou reprezentaci klubu. Nabyté zkušenosti si holky určitě odnesou do dalších a dalších turnajů.

Na závěr chceme poděkovat všem rodičům a známým, kteří se podílely na pořádání turnaje.

Sestavy:

Červené – Lucie Zaoralová, Lucie Krčková, Anežka Haltufová, Viktorie Štraitová, Elena Spurná, Kateřina Koutná, Sabina Přibíková

Duhové – Jana Fišerová, Tatiana Stýblová, Ella Darková, Kateřina Menšíková, Terezie Kurková, Barbora Dušková

CeskyFlorbal

Partneři: