Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_016.jpgV sobotu 6.10.2018 nastoupila děvčata k dalším zápasům letošní sezóny v domácím prostředí.

Tentokrát se holky mohly poměřit s týmy FBC Ossiko Třinec a 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Nejdříve, ale musím připomenout první dva zápasy, které jsme odehráli 15.9.2018 v Třinci. Tam nám byly za soupeře týmy

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA : FBS Olomouc   3:2  ( 2:1 1:1 0:0 )

FBS Olomouc : S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:1 ( 0:1 1:0 0:0 )

Protože nám los přisoudil na začátek hned dva zdatné soupeře, byly oba dva zápasy plné očekávání, jak si v letošní sezóně povedeme.

Zápasy si byly dost podobné, z naší strany dost nervózní a nesebevědomé. Naše malá produktivita a kvalita soupeřů zapříčinila, že výsledky nás moc nepotěšily. Samotná hra nebyla špatná, ale ukázala nám, že musíme na hodně věcech zapracovat.

FBS Olomouc : FBC Ossiko Třinec   9:0 ( 5:0 0:0 4:0 )

Zápas měly holky celou dobu pod kontrolou a kromě druhé třetiny, kdy jsme se sestavou hodně rotovali, přidávaly góly do soupeřovy brány. Takový zápas jsme přesně potřebovali, děvčata měla před zápasem dostatek času na rozcvičku a přípravu na zápas. Mohly si vyzkoušet nové věci, které trénujeme, a nabrat sebevědomí do dalších zápasů.

FBS Olomouc : 1. SC TEMPISH Vítkovice   3:2 ( 2:0 1:1 0:1 )

Tohle už měl být opět zápas, který bude měřítkem v letošní sezóně. Rychlé utkání s kvalitním soupeřem se muselo všem přítomným líbit. Šancí bylo na obou stranách dost, ale my jsme proměnili o jednu více, a proto jsme se na konci zápasu mohli radovat z vítězství.

Trenér: „ Musím poděkovat všem co nám pomáhali s organizací a pořádáním těchto zápasů. Samozřejmě i všem rodičům a fanouškům, kteří přišli holky povzbudit.

Tentokrát nám zápasy nevyšly jenom herně, ale i výsledkově. Holky odehrály oba zápasy aktivně a v některých herních činnostech bylo znát zlepšení.“

Sestava: (G) Barbora Opletalová, (G) Joelle Hedvika Palásková, Kateřina Konopčíková, Patricie Kuchyňová, Martina Maderová, Tereza Hlaviznová, Barbora Soušková, Aneta Rozehnalová, Eva Řeháková, Patricie Naswetterová, Pavla Pejzlová, Anna Němcová, Karolína Sigmundová, Kateřina Gieselová, Andrea Palinková, Michaela Zmrzlá, Martina Mrázková

CeskyFlorbal

Partneři: