Dorostenky

Informace

Trenér: Alena Sklenařová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 775 628 901

Trenér: Martin Pejzl
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 605 120 453
 
 

Dorostenky vstoupily v sobotním dopoledni do prvních zápasů sezóny 2017/2018. Dvojzápas proti týmu Šumperka a Přerova se odehrál v podhuří Jeseníků ve městě Šumperk.

V nedělním dopoledni dorostenky FBS Olomouc odehrály na SH Cajkarena dvě důležitá utkání, které rozhodla, že tento tým si plní sen, který si stanovil na začátku sezony – dostat se na MČR.

nedělní dopoledne bude významným dnem pro tým dorostenek FBS Olomouc, který sehraje dvojutkání s týmem K1 Florbal Židenice o postup do zaverečných bojů na MČR.

Dorostenky FBS Olomouc dosáhly historického úspěchu, když v závěrečném utkání porazily favorizovaný tým FBC ČPP Bytroň Ostrava a vybojovaly zlaté medaile v dorostenecké lize.

Tento víkend bude pro ženský mládežnický florbal FBS Olomouc klíčový.

V sobotu 25.3.2017 se rozhodovalo na palubovce SH Roosevetova v Olomouci, zda dorostenky FBS Olomouc ukuteční rozhodující krok k postupu do play-off dorostenecké soutěže.

V sobotu 10. 3.2 017 bojovaly juniorky a dorostenky FBS Olomouc ve svých soutěžích o další body zaručující postup do PLAY OFF jejich soutěže. A nutno hned na začátku říci, že velmi úspěšně.

Netradičně v pondělí se uskutečnila dohrávka 9. kola ligy dorostenek mezi lídrem tabulky, týmem Vítkovic a druhým celkem, týmem FBS Olomouc.

Super, super, super, to je vyjádření současné situace v lize dorostenek, kdy se po včerejší dohrávce ligy dorostenek mezi Olomoucí a Přerovem, olomoucký tým dostal do čela tabulky.

Juniorky a dorostenky mají za sebou velmi náročný víkend ve které se ale podařilo získat důležité body do tabulek.

repre2017
 

baner2FBS

nabor zatim

baner4FBS

Partneři: