Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_157.jpg12. 11. 2016 v Přerově se dorostenecký výběr představil proti Hranicím a domácímu celku, ovšem body zpátky domů nepřinesl.

FBS Olomouc – Hranice 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Z kraje 1. třetiny náš celek přežil pěti minutové oslabení, které bylo zapříčiněno nešťastným zásahem vysokou holí Borika do soupeřova obličeje. Hra v oslabení nám šla a dokonce, jsme byli více na míčku a vypracovali si více šancí než soupeř s jedním hráčem navíc. Zbytek třetiny gól nepřinesl, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Zbytek zápasu se nesl v jednotném rytmu, Hranice houževnatě bránili a hrozili z nebezpečných brejků. Olomouc obléhala hranickou branku, avšak scházelo pohotové zakončení a tvůrčí myšlenka. Díky těmto důvodům nebyli naši dorostenci schopni dát ve hře 5 na 5 gól, ten přišel až ve více než tří minutové hře bez brankáře z hole Jardy Šenkeříka.

 

FBS Olomouc – Spartak Přerov 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

Olomoučtí dorostenci se nedokázali prosazovat do nebezpečných prostorů a jejich hra byla znovu alibistická. Vizuálně bylo utkání vyrovnané, ale Přerov ukázal větší chuť po výhře, a tak si zasloužil z tohoto zápasu 3 body.

Shrnutí: Turnaj byl pro kluky nesmírně poučný, vrátil je z obláčku na pevnou zem a ukázal, že sama se ta liga nevyhraje. Pokud nebudeme schopni střílet pohotově z nebezpečných prostorů, tak góly stěží dáme, což ukazuje fakt, že za dva zápasy jsme nebyli schopni kromě gólu Tomáše Hanáka dát gól při vyrovnaném počtu hráčů na hřišti, což je alarmující.

Sestava: Kráčmar, Mikulášek – Matějů, Sedlák, Kotek, Zemánek, Mynář, Borik, Skoupil, Kořenek, Frydrych, Šenkeřík, Prchla, Hanák

CeskyFlorbal

Partneři: