1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2014-2015_2014_018.jpgV sobotu 25.1.2014 hráli dorostenci Tempish FBS Olomouc další turnajové kolo na hale Čajkaréna v Olomouci a zase si připsali plný počet bodů.

Poprvé na nové hale a poprvé v novém roce. Tak začali dorostenci druhou půli sezóny a v první třetině to bylo výrazně znát. Vlastně v obou třetinách. Hráči, až na vyjímky, po hřišti pobíhali jak v tělocviku ve škole a podávali výkon hodný mladších žáků v první sezóně. Standardně marná první třetina zůstala nepotrestána jen proto, že jsme hráli s FbC RG Playmakers Prostějov. Našimi hráči to ale zůstalo nepochopeno a ve druhé třetině jsme obdrželi během úvodních 4 minut dva góly. To už chlapce nakoplo a během dalších čtyř minut vyrovnali a do přestávky šli už trošku nabuzeni na vítězství. Ve třetí části už byl výkon úplně jiný, i když jsme ještě dvakrát inkasovali. Přesto Olomouc vyhrála tento zápas 8:4.

Po přestávce, kdy k hráčům promluvil důkladně trenér, naši borci nastoupili proti SK K2 Sportcentrum Prostějov a bylo znát, že pochopili, o čem je florbal. Už nic nenechali náhodě a zabojovali. Hráli pohledný a rychlý florbal, který jim ztěžoval soupeř jak se jen dalo. Ale naše obrana bojovala a k našemu brankáři téměř nic nepustila. V první třetině jsme dvakrát proměnili útočnou kombinaci v gól a hned to bylo veselejší. Ve druhé části zase dva góly a už bylo jisté, že máme doma opět 6 bodů. A v poslední třetině padl poslední, potvrzující, gól. Přesto se chlapci příliš neradovali, protože jim bylo jasné, že takhle mizerně ještě nehráli a myslím, že jim to bylo jasné. Každopádně na 8.2 v Hranicích už budou určitě připraveni daleko lépe. A první ligu si vybojují.

Sestava a výsledky:

1.Vodička(G), 69.Kráčmar(G), 4.Kořenek, 5.Lehar, 6.Skokan, 9.Minář, 12.Tichý, 15.Smékal, 17.Chmelík, 19.Orna(C), 20.Borik, 22.Blana,28.Zajonc, 34.Duda, 42.Halíř

TEMPISH FBS Olomouc -FbC RG Playmakers Prostějov 8:4 (0:0, 2:2, 6:2), rozhodčí  - Plíhal, Šrámek
SK K2 Sportcentrum Prostějov - TEMPISH FBS Olomouc  0:5 (0:2, 0:2, 0:1), rozhodčí – Plíhal, Šrámek