Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2013-2014_056.jpgV sobotu 23.11.2013 hráli dorostenci Tempish FBS Olomouc další turnajové kolo na hale ve Velké Bystřici a dovezli se štěstím dalších šest bodů do tabulky.

Proti předposlednímu FBC Lipník naši borci nastoupili v dobré náladě i přes varování trenéra, že Lipník může být těžkým soupeřem. Vzhledem k tomu, že je v tabulce jen osm týmů, tak jsou síly poměrně vyrovnané. A jak řekl, tak se i stalo a ve 47 vteřině zápasu už  prohrávali 1:0. Ale naše borce to nevarovalo a stejně hráli jako na výletě. Po hřišti se víc ploužili než hráli a přihrávky šly na hole spíše soupeři. Lipník byl celkově běhavější a aktivnější. V obou přestávkách trenér hráčům říkal, že hrají oni a oni sami musí vědět, zda chtějí do první dorostenecké ligy či si dál budou pinkat florbal v  Olomouci. I přes celkově mizernou hru našeho týmu utrpěli vítězství 4:3.Po dlouhém hovoru v šatně, kdy chlapci seděli jako pěny,  měli přestávku mezi zápasy. Do druhého boje už nastupovali s vědomím, že i když je Fbc Šternberk na posledním místě, tak si bude chtít dovézt domů skalp prvního v tabulce. V první třetině se naši hráči začali pohybovat přesně podle rady trenéra a bylo to, jako by na hřišti byl zcela jiný, lepší, tým. Borci běhali, přihrávali si a bylo to tak jako když  začínali hrát letošní sezónu. Odměna byla okamžitá a první gól vyšel z holí Olomouce. Protihráči neváhali a hned vrátili hozenou rukavici. Ve druhé třetině to bylo stejné, ale ve třetí části už tým FBS Olomouc jel jako skvěle promazaný stroj na góly. Proto bylo tohle vítězství zasloužené a poctivě vydřených 6:2 je pěkný výsledek.   

FBC Lipník - TEMPISH FBS Olomouc  3:4 (1:2, 1:0, 1:2), rozhodčí  - Šiška, Axmann

TEMPISH FBS Olomouc – Fbc Šternberk  6:2 (1:1, 2:1, 3:0), rozhodčí – Šiška, Axmann

Sestava: 69.Kráčmar(G), 93.Medveď(G), 4.Kořenek, 5.Lehar, 6.Skokan, 9.Minář, 12.Tichý, 15.Smékal, 17.Chmelík, 19.Orna(C), 20.Borik, 22.Blana,28.Zajonc, 34.Duda, 42.Halíř

CeskyFlorbal

Partneři: