1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50

b_150_100_16777215_00_images_2013-2014_027.JPGV sobotu 12.10.2013 odehráli dorostenci Tempish FBS Olomouc další turnajové kolo se skvělým ziskem šesti bodů a brankáři uhájili čisté konto. Výsledky 5:0 a 7:0 mluví jasně.

Nástup proti FBC RG Prostějov byl přímo raketový, už v první minutě jsme vedli 1:0 a pokračovali útokem 2-1-2. Po celou první třetinu jsme hráli příjemný a pro diváka atraktivní  florbal i když už další branka nepadla. Ve druhé třetině se hra výrazně zrychlila a na výsledku to samozřejmě bylo hned znát. Vyhráli jsme ji 3:0 i když soupeř zle dotíral na našeho skvělého brankáře. Ve třetí třetině jsme dali prostor druhému brankáři a ten také zachytal výborně za pomoci kvalitní obrany a dokázal, že je dobrým členem týmu. Na ukončení zápasu jsme dali ještě gól a odešli jsme do šatny.

V přestávce jsme shlédli další dva zápasy a pak nastoupili proti SK K2 Prostějov. Hned na začátku první třetiny bylo jasné, jak zápas skončí. Trochu jsme protihráče podcenili a oni toho využili a snažili se nás intenzivně napadat a dát nám gól. To se jim samozřejmě nepodařilo a naopak inkasovali hned dva góly po sobě. Ve druhé třetině jsme měli práci lehčí neb soupeř byl viditelně unaven a podle soupisky výrazně mladší. Ale i přesto dobře bránil a vstřelili jsme jen dvě branky. Do poslední části zápasu jsme nastoupili s vědomím, že máme vyhráno, lehce jsme třikrát překonali soupeřova brankáře a z turnaje jsme odjížděli spokojeni se ziskem šesti bodů.

Sestava: 1.Vodička(G), 93.Medveď(G), 4.Kořenek, 5.Lehar, 6.Skokan, 9.Minář, 12.Tichý, 15.Smékal, 17.Chmelík, 19.Orna(C), 20.Borik, 22.Blana,28.Zajonc, 34.Duda, 42.Halíř